Březen 2010

Proč láska bolí?

30. března 2010 v 21:50 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Dneska byl tak krásný den. Ve škole jen tři hodiny [občanka,čeština, zemák] a pak jsme se seminářem jely do komunistického muzea. To je sice hrozně nudné, ale pořád lepší než tvrdnout sedm hodin ve škole.
Muzeum uteklo rychle a my pak zevlily po Praze a v Mekáči, takže pohodový den.

Odpoledne u nás byla Terka s Monikou. Radši ani nechtějte vědět, co jsme dělaly :D. Nee.. no dobře. Našly jsme si na kecalovi nějaké nadržence a volaly si s nimi přes webku na skypu. Strašná sranda. Oni nadržení, jak hovada a my se tu mohly pochcat :). Ale mezi těmi všemi nadrženými se našel i moc hezký kluk, který bydlí asi 1Okm od nás a je hrozně v pohodě. Miloučký a nejde mu o to jedno.

Už několikátý večer si píšu s pár kluky od nás ze školy, co jsou do mě straašně zamilovaní, chtějí mě a trošku mě citově vydírají. Je to krásný pocit, že Vás někdo chce, ale tohle nejde. Nejde, aby Vás někdo nutil, aby jste ho litovali, aby jste s ním chodili z lítosti. Ani nevíte, jak moc mě štve, že musím tyhle krásné kluky odmítat pro ty blbounky, které zas miluji já a co zas nechtějí mě :(. Tohle příroda nějak nedomyslela. Je to těžké. Mám je ráda, chci být kamarádka, třeba i ta nejlepší, ale..nevím zda je to dobrý nápad, protože nejhorší je vedle někoho sedět, bavit se s ním, dotýkat se ho a vědět, že ho nemůžete mít. Uvědomuji si, že bych mu tímhle dala chleba, když on umírá žízní, ale jak tohle řešit?! Láska bolí, poraďte... :(

A jedna zpráva pro NoOi : Kam si zase zmizela? :( Mimozemšťáánku nezlob a nahoď to zpátky, je mi smutno :) a nemám kam odepisovat! :/ :D :///
M'ellies

Nemám ráda náhody!

29. března 2010 v 20:27 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
V poslední době píši diary články okolo 2Ohodiny a tím si to málokdo přečte ještě ten večer. Druhý den pak přidám pochopitelně nějaký článek a vy se pak divíte, kolik jich tu je. Hold jsem se rozjela, bacha na mě!

Chci a musím točit videa sebe a svých spolužáků kvůli TP festu, což je na naší škole takový projekt, kdy každá třída má nějakou prezentaci fotek, videí a nebo má taneční vystoupení, divadlo ..atd. My, resp. já dávám letos k sobě videa od šesté až po devátou třídu. Nazvali jsme to Naše cesta. Díky tomu se zde možná časem taky objeví nějaké video, kde M'ellies třeba i promluví k blogu :o).

Kdo sledujete dění nejen v ČR, ale i v zahraničí, pak víte, že dnes ráno v Rusku vybouchly v metru dvě bomby. Jako naneštěstí v tom metru zahynul 2O letý syn kamarádky kamarádky =(. Více se můžete dočíst ZDE!

Ve škole je to čím dál tím větší zevl. Častěji a častěji si začínám říkat, jestli má cenu ty dva měsíce tam ještě chodit. Dobře tři. Dnes jsme byli hodinu na pc, hodinu koukali na video a hodinu si dělali co jsme chtěli. Naprd. Jsem ráda, že se neučíme, ale tři hodiny..TŘI HODINY! Víte, co všechno bych mohla udělat za tři hodiny? Zkouknout dva filmy ..třeba!

Dnes se mi také velice vymstilo jedno obyčejné otvírání perlivé, ochucené minerálky, která byla natlakovaná, vystříkla a já kvůli pár loužiček minerálky na našem linoleu v kuchyni musela na zahradu pro mop a kýbl. Nalít vodu, dát saponát a vytřít! Ale nejen kuchyň! Maminka řekla, že když už to držím v ruce, tak mohu rovnou vytřít celý barák! Bezvadný!
M'ell

na téma: Povinnosti

29. března 2010 v 16:13 | M'ellies |  ~ Chvilka poezie*
www.enjoy-me.blog.cz
Dlouho jsem nic nepřidala do oblíbené rubriky Článkuje/Chvilka poezie a tak si to teď vynahradím.

Včera jsem dočetla povinnou školní četbu Stařec a moře a hned mě napadlo supr nepříjemné téma - povinnosti.

Taky nesnášíte povinné četby?

28. března 2010 v 20:25 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
.. kolik je na zemi cest, a kterou mám dát se vést..

Jak Cappuccino tak i NoOi doporučovaly na svém blogu film THE LOVELY BONES - Pevné pouto a mě to nedalo a včera jsem si ho stáhla a následně se na něj i podívala.
Moc se mi to líbilo. Je to krásný dramatický film o životě a o tom, co je po něm. Pustila jsem si ho o půlnoci a sama ve tmě jsem ho sledovala, takže jsem se občas i bála a občas mi ukápla i slza. Přidávám se k NoOi i Cappuccinu a vřele doporučuji!

Dnes se posouval čas a já i přesto, že se posouval o hodinu dopředu, jsem chrapčila jak medvěd. Po snídani mě mamka vytáhla na nedělní procházku se psem s tím, že se musíme stavit do sámošky pro nezbytné potraviny. Jen, co jsme přišly domů, zvedl se děsný vítr!
Po celý den jsem tedy zůstala doma. Střídavě jsem si četla debilní povinnou četbu Stařec a moře a byla na blogu. Určitě jste si všimli, že jsem přidala rubriku Fotí, velice obsáhlý článek o mě (Profil) a rubriku Ankety. Co v ní,ale bude, to se nechte překvapit :o).
Taky jsem konečně promazala Oblíbené, tak se podívejte, jestli jste zůstali nebo ne.

..pořád se jenom ptáš a odpovědi tý se nedočkáš..

Po tom koncertu Olympicu, kde mamka zakoupila jejich CD, jsem začala poslouchat jejich písničky pořád a pořád dokola. Možná to poslouchají důchodci nebo lidé ve středním věku, ale mě se to začalo líbit (obzvlášť Otázky)! Mamka už na mš začala mít kecy 'Abych se z toho Jandy nezbláznila!' Haha, to tak.
Jdu se vzdělávat psaním taháčků do chemie a přírazu [:D]
M'ellies

Kdo je M'ellies?

28. března 2010 v 17:31 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz

Kdo je M'ellies?


Fotí

28. března 2010 v 15:27 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz
Fotí ~
~ Sebe - za účelem ukázat se Vám....
~ Vše - co se mi postaví před objektiv

Návštěvnost za týden 15.3. 2010 - 21.3. 2010

28. března 2010 v 12:24 | Ella, Ells, EllízA |  ~ Statistika*
Haha, to pondělí! Ale jinak jsem s návštěvností spokojená. Stoupla, takže moc děkuji!Navstevnost za minuly tyden (15.3. 2010 - 21.3. 2010) je:
Pondeli: 8
Utery: 41
Streda: 42
Ctvrtek: 43
Patek: 28
Sobota: 36
Nedele: 46

koncert Olympic? ...dokonalej!

27. března 2010 v 14:45 | Ella, Ells, EllízA |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Správně! Bylo to dokonalý! Celý ten den byl dokonalý! :o)

Po škole jsem šla s Moničkou ven, za Klárkou, která byla nemocná. Byly jsme asi dvě hodiny venku, potkaly jsme taky děsně známých! Pak jsem šla s Moňul k nám, už tu byl zas strejda :o). Když Mončičičinka odešla, přijel ještě jeden strejda :D, takže nás tu bylo opravdu požehnaně.

V 20:00hodin jsme šly s mamkou, její kámoškou a Klárkou na ty Olympicy. Potkala jsem tam naší učitelku na fyziku :D, spolužáka..atd. Ze začátku nuda, jsem chtěla jít domů. Prvních deset minut se mi udělalo tak blbě, že jsme s Klárkou šly na WCko a já jsem trochu v té změti světel, lidí, hlasité hudby a mého točení se hlavy, omdlela! Nebo-li upadla. Jau! Nějaká paní tam na mě, že jsem snad ožralá, druhá zas, že jsem nějaká zfetlá. Bóže. Ještě, že tam byla tma. Na záchodech jsme byly asi 15 minut :D ..děsně mi bylo! Pak jsem to nějak rozjdechala a šly jsme zpět. Stály jsme totiž u pódia, lidé na nás narvaní, reprák u mého ucha a fotograf mi pořád strkal nad hlavu foťák, takže taky dobrý.. Ale jinak písničky krásný. Spousty jsem jich neznala, ale pak i znala jako je Želva,Snad jsem to zavinil já,Otázky,Taky jsem se narodil bos,Osmý den, Dynamit, Okno mé lásky, Dej mi víc své lásky, Jasná zpráva..atd.
www.enjoy-me.blog.cz

Po koncertu jsme se fotili s P. Jadnou a lidmi z kapely, chvilku jsem si s ním i povídala. Koupili jsme CD, které nám podepsal, taky jsme dostali podpisovou kartu :).
Pak jsme šly s mamkou a její kámoškou do jedné hospůdky a pak na disco :D. Tam jsem potkala další nespočet známých lidí.
A domů jsme došli v 1hodinu ráno. Vstávala jsem v 10hodin, byla hodinu ve vaně :D a teď dávám fotky a videa na face. Nejspíš se pojedem zas koupat do bazénku s klukama:)
www.enjoy-me.blog.cz

Clothes for blog 0.4

25. března 2010 v 21:42 | Ella, Ells, EllízA |  ~ Šatník*

Edit.[26.3.2010/14:26h.]→ 26,8°C, sluníčko a pátek♥ ..to nemůže znamenat nic jiného než, že jdu ven! Nevím, jestli se večer ozvu, jdu na koncert Olympiců :D ...

www.enjoy-me.blog.cz
Dneska nepíšu. Vůbec nemám čas ani sílu ani téma. Dnes jsem byla celý den někde venku [nákupy,kolo..] a jsem z toho úplně mrtvá! =D To kolo po půl roce mi dalo dost zabrat. Takže jen dávám předešlý design do šatníčku. Byl takový narychlo. V deseti minutách hotový a je to vidět. Ale prostě jsem měla chuť na zelenou. Koukám na Hledá se táta a máma a zatím je to docela zajímavý =D. Mějte se, zítra.
Výroba :
Já - M'ellies
Spokojenost : 63%
Trvanlivost : 15.3. - 23.3. 2010

Granny :o)

24. března 2010 v 19:26 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Tak jsem si řekla, že zas napíšu :), i když vlastně si nejsem vůbec jistá, jestli tyhle mé kecy někdo čte.

Předešlý článek byl delší, neboť jsem musela oznámit novinky, které se udály v době, kdy jsem nepsala, takže to bylo na dýl.
Dnes, ale tolik toho co říct nemám. Jsem zrovna u babičky :o), jím vše, co se mi dostane pod ruku (a že je toho dost!) a je mi fajn. Bůhví, kdy se dostanu domů, ale je mi to jedno. Je tu jídlo, teplo a útulno. A jestli zítra píšem nějaký test ve škole, tak na to upřímně bodám!

Co mě,ale překvapilo byly mé výsledky ve srovnávacím testu Kalibro, který jsme psali před dvěma měsíci a výsledky došly teprve dnes. Divné. No nevadí. Důležité je, že jsem se ze třídy [18 žáků] umístila v matice na 3.místě a v češtině na 4.místě, což naprosto nechápu, protože čeština mi jde výrazně lépe. Na tu se nikdy neučím a nejhorší známka za devět let je trojka. Zato matika? Pětky létají jedna báseň :oD. Takže jsem byla mile překvapena.

Už mi nějak docházejí slova. Musím promazat Oblíbené. Hodně jich blog zrušilo a některé už ani nečtu. Končím.

M'ellies

Dnes je dnes, ale co zítra?..

23. března 2010 v 21:54 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Love me crazy, love me sweet..

..to už to bude týden, co jsem se neozvala? Ten čas, ale letí! Já bych, ale přece celý týden nemlčela, proto se teď, po šesti dnech, ozývám.

Líbí se Vám design? Myslím, že je to ten nejjednoduší design, který tu kdy byl. Je v něm trochu nádech blogspotu. Ta jednoduchost, ta krása. Je to tím, že jsem na blogspot taky chtěla a pořád mi vrtá hlavou, zda tam jít nebo ne. Stejně si myslím, že se tam taky jednou zjevím, ale prozatím budu tady.

Ačkoliv byl předevčírem první jarní den, to pravé jarní teplo jsme u nás pocítili až včera. To už jsem to nevydržela a probouzející se v mém nejletnějším pyžamu jsem se těšila, jak na sebe navléknu tričko, sukni, lehký svetřík,jarní bundičku a polobotky.

A co jsem dělala v šesti dnech, kdy jsem tupě mlčela? Byla jsem v kině na hloupém a pro mě nezajímavém filmu (Doktor od jezera hrochů), trápila jsem se kvůli tomu troubovi, do kterého jsem tak beznadějně zamilovaná a který mi ubližuje, aniž by si toho byl vědom, byla jsem na miliony procházkách s Moničkou a mým psem...atd.
Co se dělo s tím.. s tím spisovatelem? Já to tu nechci psát. Kdoví, jestli není Columbo a nějak můj blog nevypátral nebo nevypátrá, takže sem psát o něm už nechci. Byla to chyba. Po zveřejnění článku jsem pocítila velkou vlnou černého svědomí ..nic příjemnýho. Jen stále doufám, že někdo z mého blízkého okolí blog nějak nevyčmuchal. To byl byl jasný END! =(

Pár fotek z týdne.

..křižovatka osudu

17. března 2010 v 18:49 | Ella, Ells, EllízA |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Chtěla jsem napsat ještě později, ale jsem opět časově omezena. Nevím, jestli naši podnikli svojí výhružku, že mi vypnou net, nebo je to jen nějaké nedopatření, ale prostě mi nejde. Takže jsem tajně napojená na bráchy internetový kabel ..a co já vím, tak každou chvílí je tu!

Už od půl třetí některé napínám, co že se mi to stalo! Chci Vám to napsat, protože se musím někomu svěřit a Moničce to říkat po telefonu nechci a po ICQ už vůbec ne! ..takže Vám. Teď hořce lituji, že jsem někomu z Vás řekla jméno toho spisovatele, nicméně doufám, že už si to nepamatujete. Protože jsme si začali psát. Tedy píšem si pořád, ale jen přes zprávy na fb. Dnes jsme si vytrvale psali hodinu a půl na chatu a naše konverzace se dost často dostávala k tématu setkání, randění,sex a my dva. Nevím, jak Vám přiblížit to, o čem jsme všechno debatovali, jsem z toho lehce mimo. Začal mi lichotit, začal mi hodně lichotit a začal navrhovat setkání. Proč ne. Ráda bych si pokecala se spisovatelem, jehož knížky žeru den, co den ještě víc! Jenže ..on pak začal s otázkami co by jsme dělali, později z něho vypadlo i slovíčko rande, načež jsem ho spražila, že by mohl být můj otec, ale stejně. Z ničeho nic mi začal psát, jak měl kdysi vztah s 15-ti letou slečnou, nebo jak v knížkách píše o vztahu mladších dívek se staršími muži. Ano, jsem na starší, ale 35 let už je moc a navíc ..on má přítelkyni a krásy moc nepobral. Ale zas je fakt, že při sexu je Vám jedno, jak ten dotyčný vypadá. Tedy aspoň podle mě. Někdo se miluje zásadně z lásky a někdo si užívá. Pokud si chcete přátelsky užít, tak na vzhled nedbáte. Zavřete oči a přenesete se do ráje.. Někdo je hezký, někdo ne,ale vesměs mají všichni kluci tamto dole stejné, ne? ..sakra, už tu kecám o něčem, co nechci! :D Neposlouchejte, nebo si ještě budete o mě myslet bůhví co. Teď jen doufám, že ten dotyčný, s kterýmž jsem si to vlastně psala, nějak záhadně nezjistí můj blog a že si toto nepřečte! Protože jinak bych byla při nejmenším mrtvá!
O škole psát nebudu, nic se nedělo. Dnes si celý den čtu jeho knížky a přemýšlím.. Už chci, aby byl ten můj bývalý, úžasný online..prosím! :-*
Vaše překvapená,
přemýšlivá a podle něj krásná
M'ellies

Návštěvnost za týden (8.3. 2010 - 14.3. 2010)

17. března 2010 v 14:38 | Ella, Ells, EllízA |  ~ Statistika*
Návštěvnost není nijak světová, ale mě to nevadí :).
Díky bohu i za těch dvacet lidiček, co sem denně vkročí a říkají
si pravidelní čtenáři :o). Ostatní zabloudil omylem.
Nelekejte se neděle - změna designu a já zapoměla dát
toplist na konec stránky, takže tu chvíli nebyl.

BTW. Večer napíšu do DayDiary, co se mi stalo a děje! :o) neuvěříte..


Navstevnost za minuly tyden (8.3. 2010 - 14.3. 2010) je:
Pondeli: 26
Utery: 26
Streda: 22

Štveš mě! Bez dovolení si mi vlezl do hlavy a už tě nemohu setřást z myšlenek!

16. března 2010 v 18:43 | Ella, Ells, EllízA |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Já chtěla, chci a budu chtít!
Mám na blog připraveno už spousty článků, ale pořád není čas je zveřejnit. Teď tu mám ještě návštěvnost, kterou jsem sem ještě nedala a taky nechci šidit deníček :o). Dneska jsme psali z matiky a mám jednotku. Trošku nechápu, protože jsem si s tím nevěděla rady a počítala tak s trojkou, ale fajn :P. Měli jsme odpoledko, takže jsem domů dorazila okolo čtvrté a to hned pařila THE SIMS :D. Už nemám batole, už mám dítě školního věku :D a chcu další! A pak dorazila sestřenka s tetou, která ve čtvrtek letí na půl roku do Ameriky, takže jsme se loučily a tak :). Sestřenka u nás asi bude taky dost často spát, jíst ..atd. No a před chvílí odjeli a protože zítra píšem tem blbej dějáák, tak si jdu napsat nějaký smysluplnější tahák než mám od kámošky :D ...Sice počítám s pětkou, ale když to vyjde, tak proč něco jednoduše neopsat? :o)
btw. nadpis k němu :* (v noci jsem od něho dostala krásnou SMS..ach!) a fotka je docela nová :o)
M'ell

..Kéž by mi to s ním vyšlo!

15. března 2010 v 20:32 | Ella, Ells, EllízA |  ~ DayDiary*
Kdo si myslel, že už dnes nenapíšu, tak se šeredně zmýlil :o). Já jsem totiž tady a hodlám napsat! :D

Škole dnes věnuji jeden, maximálně dva řádky a to z toho důvodu, že už včera jsem zapomněla napsat dvě šeredně důležité věci! :D Tak tedy škola: Nic zajímavějšího než, že jsme z toho hrůzného dějepisu nepsali v hlavě nemám. Mimochodem, jak jsem včera psala, že ten děják je asi 12 stránek, tak omyl! Stránek bylo 17,5!!! Takže jsem se na to hezky vypadlo. Test je přesunut na středu, takže ve středu bude kulee a už jsem na to připravila celou rodinu :D!

Pro mě hrozně důležitá věc je, že jsem si z ničeho nic zase začla psát s mým bývalým klukem! S mým úplně úplně prvním klukem, s kterým jsem chodila asi v mých 10 letech. Je to hrozně krásné.. On je krásný! Už tenkrát jsem si uměla dobře vybrat! :) Je to kus a já pokaždý, když si píšem, cítím takové to chvění.. prostě mám motýlky v břiše! Příští týden se asi sejdem v Praze a dáme romantickou procházku Prahou. Sakra, tak moc se těším! Držte mi palce, ať mi to s ním vyjde ;o). Moc moc moc si to přeji!

A jedna už míň důležitá věc je takové mé nové zpestření a to hra THE SIMS - životní příběhy. Už ve čtvrtek jsem ji šlohla bratránkovi a teď ji tu furt pařím jak za mlada :D! Mám krásnou rodinu a mimčoo :). Tedy už je to batole :D. Jdu Vás oběhnout, napsat si tahák do literky a do vany.. BYE MY LOVERS
btw. přikládám mou nejnovější fotku :o)
M'ellies

Clothes for blog 0.3

15. března 2010 v 15:05 | Ella, Ells, EllízA |  ~ Šatník*
Jak už jsem říkala - tenhle design jsem strašně milovala, už jen kvůli leopardímu pozadí,
které je stejné jako můj šátek.. Bohužel tu i přesto design moc dlouho nevydržel.

Výroba :
Já - M'ellies
Spokojenost : 100%
Trvanlivost : 28.2. - 14.3. 2010

Už radši nepíšu, že odcházím nebo že se vracím! :DD

14. března 2010 v 14:24 | Ella, Ells, EllízA |  ~ DayDiary*
Už si připadám trapně. Jo, jak se pořád vracím a ztrácím. No co, je to se mnou těžké. Jsem 15-ti letá puberťačka, co neví, co chce. Tak co ode mě jiného čekat?
Už jsem si tak nějak udělala jasno, co chci a co od blogu čekám. Jak jsem tak projížděla Vaše blogy, tak se mi strašně líbí blogy zaměřené na módu, taky jsem takový blog chtěla, ale co bych tam přidávala? Módu miluji. Sleduji ji už pěkně dlouho ať už v TV, časopisech nebo na netu, ale moje sebevědomí či nedostatek odvahy mi nedovoluje vyjít si v něčem extravagantním ven.. Možná proto jen toužím. Takže by nemělo smysl módní blog vést. Blog o pixelkách, kusovkách..atd. mít opravdu,ale opravdu nechci. Jde jen o to denně prosedět u pc X hodin kopírováním obrázků z jiných blogů a z toho nic nemám. A deníčkový blog? Ten jsem měla, ale pak jsem ho zavrhla. Říkala jsem si "Přece nemusí všichni vědět, co jsem kde a s kým dělala" , ale pak, když jsem projela blogy a zapřemýšlela, tak jsem zjistila, že deníky mohou být dvěma druhy. 1) když píšete, co jste dělala v kolik hodin, kde a s kým (to nechci) a 2) že píšete nejdůležitější a nejzajímavější zážitky a poznatky z dne (a to je to, co chci psát a přidávat). Někdo ještě dělá blog o sobě. To je sice hezké, ale pro mě moc náročné. Komu by se chtělo pořád se fotit a psát vše o sobě do puntíku přesně? Mě ne. Takže ..rubriky se nemění, pouze znovu obnovuji rubriku DayDiary.

Navstevnost za tyden (1.3. 2010 - 7.3. 2010

9. března 2010 v 17:49 | Ella, Ells, EllízA |  ~ Statistika*
Koukám na Avatar :).
Teď jsem si ho zapla na DVD v češtině. Někomu se to líbí, někdo zas na to nadává,
tak až to zkouknu, tak to taky ohodnotím:). Zatím se mi to líbí. Jinak dnes ani nic jiného nepřidám, před chvílí jsem došla dom, koukám na ten Avatar a pak jdu vařit lívanečky^^ mám na ně chuť! :D


Navstevnost za minuly tyden (1.3. 2010 - 7.3. 2010) je:
Pondeli: 35
Utery: 42
Streda: 31
Ctvrtek: 26
Patek: 36
Sobota: 40
Nedele: 55

Celkem: 265

Nastal čas..

8. března 2010 v 20:46 | Ella, Ells, EllízA |  ~ DayDiary*
..vybrat konečně dovolenou! :)
Takže jsme dnes s mamuš skočily do cestovky pro katalogy a od půl šesté, kdy jsme dorazily domů, poctivě projíždím stránku po stránce, hotel po hotelu a zakládám ty, které nejvíce vyhovují našim požadavkům (all inclusiv,přímo u pláže,animační programy..). Ještě před tím jsem,ale po škole šla ke kámošce, u které jsem poslední dobou navezená pořád! :D Má totiž tu hru Wii a k tomu i tu hrací desku, takže tancuji aerobik, jezdím na sk8u, skáču na lyžích, běhám, jezdím na kole..apd. Je to strašně zábavné! :D Zítra tam jdu zas, ovšem to už plně vybavena ručníkem, gumičkou, tílkem a šortkami! Ono se do nezdá, ale hezky se u toho zapotíte, když jedete poctivě.
Jsem pěkně nachcípaná! Už od soboty se mi spustila příjemná senná rýma, do toho pšikám a občas si zakašlu, nádhera fakt! Takže mými kamarády jsou teď spíš kapesníčky,mentolový inhalátor a nosní kapky. A co dělám? Mimo to, že chodím teď domů nějak pozdě, neboť se vždy seknu u někoho pozvaná na návštěvě :D, tak vysedávám u krbu s knížkou, časopisem, mp3 nebo si hraju se psem! A je mi fajn.

Zjistila jsem, že jsem nějak promazala fotky z dětství, které jsem už v pc měla. Takže tedy nafotím dnes nebo zítra nové a do víkendu tu budou :).

P.s. Taky u Vás sneží? :( Sakra..kde jen se to Jaro toulá?
M'ellies

Co to je ve mě je a proč to ve mě je? ...I want be here with you <3

7. března 2010 v 12:09 | Ella, Ells, EllízA |  ~ DayDiary*
Já byla sobecká.
Byla jsem sobecká a poslouchala jen svůj chtíč a kašlala na povinnosti. Bylo mi jedno, co chtějí jiní, hlavně, že já.. já, já, JÁ! Bylo to víc než hnusný. Oči mi,ale otevřel jeden úžasný blog, na který jsem včera narazila. Jde o blog, na kterém jsem si vlastně uvědomila, co je to život, jaký je to dar a jaké mám štěstí, že můžu být společně s vámi na tomto světě. Ten blog jsem četla vzhruba od jedné hodiny odpoledne, až do jedné v noci. [S přestávkami, protože mě byla navštívit Monička, která se mi už vrátila z hor.] Ten blog má v sobě kouzlo a strašně emocí ... Věřte nebo ne, nebylo minuty, kdy mi netekly slzy, když jsem to četla. Je to blog o lidském štěstí i neštěstí.. Je to strašně krásný blog a já si ho hodně oblíbila. ->HERE<- A v tu chvíli jsem si vzpomněla na Vás. Na Vás, mé milované čtenáře, které tu zanedbávám...
...Ihned jsem si řekla, že musím napsat, že se musím vrátit k Vám. Že tohle je můj svět, který už nemohu jen tak po roce a půl opustit, protože tu mám spousty skvělích lidí, za které jsem nadosmrti vděčná blogu.cz. Takže jsem tu. Jenže.. já naslibovala hory, doly ..udělala nový design a nechala to tu zet prázdnotou X dnů. Mrzí mě to, ale mě blog nechyběl, já neměla chuť psát.. Já byla sobecká a poslouchala jen svůj chtíč. Nevím, co si to namlouvám.. Že se vrátím a budu do toho tak zapálená, že budu přidávat 10 článků denně jako před rokem? To si asi věřím. Někde uvnitř mě se přeházely mé priority, kde už na prvních příčkách není blog, což je smutné, což mě mrzí. Je tam hlavně rodina, zdraví a kamarádi. Ale blog tam přeci musí být..? Vždyť i vy tady jste moji kamarádi. Tak kde je blog? Ani nevím jestli je v žebříčku deseti TOP priorit. Možná jo, možná ne.. Chci se vzpamatovat, chci sem psát, chci být s Vámi, chci mít chuť .. Stejně prosedím spousty hodin na pc, tak proč ne na blogu? :( Já nic neslibuji, ale zkusím to! Odteď nic neslibuji a neříkám,že se vracím, protože nevím, jestli to nedopadne jako pokaždé, kdy jsem to řekla a neudělala to! Takže ..myslím na Vás, mám Vás tady všechny moc ráda a chci se vrátit, chci aby to bylo se mnou a s blogem jako dřív :)

A vy mi držte palce!
Mám Vás moc ráda..
M'ellies