Duben 2010

Skončit či neskončit?

27. dubna 2010 v 22:40 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Začíná být tradicí, že píši po desáté hodině a pěkně mě to štve. Nejen, že si to v ten den už moc lidí nepřečte, ale taky, že mi to brání psát druhý den dřív.
Víte, když napíšu článek a je bez komentářů, nepřečten a neoceněn, tak jsem samozřejmě jako blogařka nespokojená. Já si tu nechci psát do zdi. Nechci si tady psát sama pro sebe. Kdybych chtěla, tak si to píšu do deníčku a ne sem. Jenže já se s tím chci podělit s lidmi. A když o to lidi nemají zájem, tak je to pak špatný..
Strašně mě to mrzí. Vždycky jsem nějak návštěvnost uhájila, že byla okolo 80 a já byla spokojená. Taky už jsem zažila stovky, ale to bych chtěla moc. Teď je to hodně slabá 5O. Někdy ani to ne. Přestává mě to bavit. Proč já se tu se*u s těmi článkami, když to nikdo neocení? Dobře, tak pět lidí. Za celý den. To je smutné. Ach.. Lidi, lidi... Jste líní. Kliknout na blog a přečíst si článek a zas jít to jo, ale okomentovat to už ne :( ..
Jestli tu jste, jestli toto čtete, tak mi prosím dejte vědět! Řekněte mi to, ozvěte se..přidejte svůj názor! Mě to zajímá. Chci vědět jestli i ten malý hlouček padesáti lidí znamená, že ti lidi sem dojdou přečtou a vypadnou nebo jestli se jedná o nějaké zbloudilce, co sem vlítli, pomalu ani neviděli záhlaví a zas šli..? Je to pro mě důležitý. Na srdci mi už dnes nejednou stála otázka: Skončit, neskončit ? Tak pokud chcete, aby to tady pokračovalo, tak mi to dejte nějak najevo - prosím! :-)

~ Lepší je být druhá, než třetí..

26. dubna 2010 v 22:14 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Dneska trošku pozdě :), ale přece!

Školu jsme neměli, byli jsme čistit ty rybníky. Jakože Den Země. Co člověk všechno neudělá jenom, aby se nemusel učit :D. Ale docela to šlo. Byla to hezká procházka lesem plus nějaké to ohnutí pro odpadek. Měli jsme rukavice, samozřejmě.
Skončili jsme celkem brzy a tak už jsem v jednu byla doma. Jak jsem hezky zmokla po cestě domů! Se z ničeho-nic zvedl vítr a rozpršelo se, takže docela mňamka v tom jít domů :D. Přitom bylo už od rána krásně.

Ve čtyři hodiny jsme jela s maminkou do Prahy koupit Moničce dárek k narozeninám. Zítra má 15ctiny. Já vím ..trochu na poslední chvíli :D, ale jelikož jsem přesně věděla, co chci, tak je úplně jedno jestli jsem to koupila před týdnem nebo dnes.
Koupila jsem jí takový růžový polštář s nápisem Pro nejúžasnější přítelkyni ; Mám Tě nejraději ; S láskou. A pak ještě veliké šáňo Bohemia :), které zítra bouchnem a pořáádně to zapijeme!
Teda snad ta koza půjde do školy - hraje nemocnou :X. A jestli né, tak to zapiju s Klárkou^^ :D
Mimochodem má kromě ní narozky taky spolužačka Míša, naše matikářka a další, další lidi.

Fotka vpravo plus fotky pod perexem jsou z dnešku - moje hnusné mokré zvlněné vlasy. Vypadám jak čarodějnice.

..jedno odpoledne a zas je všechno zpátky.

25. dubna 2010 v 11:45 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Tak jo. Mirek přijel a já poznala, jak je těžké se vůbec najít, když on ani neví, kde je, natož kam má za mnou přijet. Když jsme se,ale konečně našli, tak jsme chvíli jezdili autem sem a tam než jsme se rozhodli kam pojedem. Skoro jsem ho ani nepoznala, neřekl mi, že nosí brýle, ale moc mu sluší. Zřejmě je má jen na řízení. Po dlouhém přemýšlení jsme se vydali do Prahy. Bylo to dost zajímavé, protože ani jeden jsme pořádně neznali cestu. On vůbec, já matně. Ale přeci jsme dojeli na chtěné parkoviště, kde jsme nechali auto a za pomocí metra se dostali na Václavák, ke jsme zašli do Meka. Je to roztomilé, jak nepražák, co byl v Praze 5x se tam vůbec nevyzná. Já mu kupovala lístek na metro, on mě pak zrmzlinku v Mekáči.
Pak jsme šli pěšky přes celý Václavák na Staromák. Na orloj se nám, ale čekat nechtělo a tak mi snad promine, že ho neviděl. Já ho znám nazpaměť, nemá mě co mrzet. Aspoň jsme,ale okoukli ty krásné honosné staré vozy, které Vás za několik tisíc provezou Prahou. Pak jsme bloudili ulicemi, které jsem neznala téměř vůbec až jsme přišli k bráchově škole, kde už jsme se opět orientovala. Na chvíli jsme skočili do Palladia a pak zpět na metro k autu. Cesta z Prahy byla ještě horší než cesta do Prahy. Jednak jsem se zahleděla do mobilu, že jsme ani nevjeli na dálnici,ale někam úplně do háje směr Praha-západ. Když nám ani mapa nepomohla, tak jsme to otočili a různě bloudili až jsme najeli konečně na dálnici a dojeli domů. Ještě chvíli jsme byli tady u nás, než jel. Škoda. Bylo to jen pár hodin, pro mě krátké. Hodně jsme si popovídali a docela i užili :). Přesto nevím, jaké jsou jeho pocity.. Zda se mu to líbilo či ne. Zda by to chtěl zopakovat. A nevím jestli bylo správné se vidět, protože, když jsem viděla jaké utrpení pro něj je ta cesta od něj až ke mě, tak to snad ani nemá cenu vídat se často a tak mezi námi, i když bych si to moc přála asi nic není :(. Jestli Vás zajímá zda jsme se zas líbali, tak ano, ale být spolu úplně sami bez těch milion lidí na svatbě bylo zvláštní. Chvilkami převládalo trapné ticho. Moc mi to neulehčoval. Snažila jsem se co nejvíce navázat téma, jenže on místo, aby něco rozvinul, tak spíše krátce odpověděl. Nevadí. Kluci takoví jsou, že se na nic neptají, nic je nezajímá..?! Taky bylo znát, že když měl na svatbě několik piv a panáků Amundsena v sobě, že to bylo lepší. Už jen v té jeho ukecanosti, už jen v té uvolněnější atmosféře. A co jsem ještě chtěla říct, že po dvaceti dnech, kdy jsme se konečně zas viděli už jsem přestala doufat a cítit to pevné zamilování. Už to docela oprchávalo..a teď, když jsme ho zas viděla, když jsem s ním mluvila, tak je to vše zas zpátky a já zas trpím. V srdci mám obrovskou díru a žaludek se mi svírá. Ani nevím, co mám dělat. Zda mu psát a psát si s ním nebo čekat jestli se ozve on. Jestli se ještě někdy uvidíme, jestli ucítím zas jeho rty na svých..? Nechám tomu volný průběh, ale zapomenout nemůžu. Dal mi překrásného plyšového medvídka a já jemu ty medvídky, které jste tu mohli vidět (ty keramické) a taky mám pořád před očima naše fotky..

M&M ..aneb těším se jak mimi na dudlík

24. dubna 2010 v 13:46 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Včera to divadlo bylo pěkně nudné >.<, ale aspoň jsem se vyspala :). Fotka vpravo je těsně před odchodem do divadla. Vypadám tam hrozně, na fb to ani nedávám. Je to jen pro Vás - co jsem měla na sobě, jak jsem vypadala.
www.enjoy-me.blog.cz
Nějak extra jsem se zas nemódila ;).


Všichni se mě stále ptáte na Mirka. Ano, Mirek :). Dnes ve tři hodiny dojede a jdeme spolu ven. Nebo spíše jedeme. Ještě nevím kam,ale chci ho vzít do zoo, mořského světa nebo třeba do stromovky :P a na procházku Prahou :o)..
Určitě nafotím spouusty fotek. Moc se na něj těším. Musím přiznat, že jsem vždycky bývala stydlivá povaha a jsem možná i teď, ale víte co? Já na to kašlu! :D Se*u na nějakou stydlivost, já ho miluju a hodlám si dnešek užít.

A vy taky neseďte doma, je tam kráásně!!! A já se zas někdy ozvu. Možná večer, možná zítra.. Co já vím, kdy s naším romantickým výletem skončíme? Já doufám, že co nejpozději!

Ráno ještě žákyně, odpoledne studentka :P

23. dubna 2010 v 11:43 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Uff! Už jsem zase doma :o).

Ráno jsem si vstávala v 8hodin a na devátou jsem šla s Mončou a její mamkou do školy (na základku). Docela dlouho jsme čekaly než se nám paní ředitelka uráčila potvrdit Zápisový lístek. Pak jsme jely na Chodov, kde jsme nechaly auto a každá jsme jely na svoji školu.
Byly to nervy, ale vše jsem v pohodě zvládla :o). Na škole jsem si pokecala s vrátným a pak chvíli čekala než mě pozvou do ředitelny. Ředitel byl moc fajn a sekretářka taky milá. Vše jsme vyřídili. Já odevzdala svojí budoucnost do jejich rukou, podepsala tam všecko možný a šla jsem. Na chodbě jsem potkala holčinu, co chodila s bráchou do třídy na základce a tak jsme pokecali. Prý se jí tam líbí, snad mě bude taky :o).
Když jsem odešla tak jsem se stavila ještě na chvíli na Václavák. Dnes je opravdu krásný den. Kdyby na mě nečekaly Kubišky na Chodově, nejspíš bych se tam slunila ještě teď ^^
Na Chodově jsem si skočila ještě a zase do Meka :D a pak jsme jely domů. Je to rychlovka. Před třemi hodinami jsem ještě stála na základce s zápisovým lístkem a teď už jsem doma jako poloviční studentka Obchodní akademie ... =)

Jdu vymyslet, co si vezmu na sebe. V 13hodin jedu se školou do toho divadla. Někdo to rád horké, docela se těším :o)
M'ell

Jak M'ell přijata byla

22. dubna 2010 v 17:45 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
A tak jsem přijatá! Ano a na všech třech školách. Všechno to jsou Obchodní akademie a mě teď čeká rychlé rozhodování - kam?! Naštěstí už od ledna tuším, že bych spíš chtěla sem než tam a tam a tak mi nezbývá nic jiného než zítra škočit do školy pro potvrzení Zápisového lístku a následně ho tam, pokud možno zítra, odvést.
Jenže oni chtějí, aby se mnou byl zákonný zástupce a zákonný zástupce prý nemá zítra čas >.< No nezabili by jste ji? NE! Samozřejmě, že ne. Ale už to chci mít z krku.

Den to byl moc krásný. Vstávala jsem si pyšně v 8:30 hodin a v 10:09hodin jsem si to už frčela vlakem za Mončou na hlavák, kde jsme měly sraz. Objely jsme jednu školu, druhou školu..a skončily v MC'Donalds, kde jsem spořádala  Mc'chicken meny, jablečnou taštičku, zahradní salát a Café Latte Vanilla ♥ . Poté jsme se odebraly na vlak a jely domů. Neskutečně moc mě bolí nohy, přesto asi ještě půjdu na procházku se psem.
Zítra jdu do školy asi na deset minut :D.. Užívám si to, užívám!

Fotky jsou příšerné! Fotily se hlavně holky, protože se musely nějak zabavit v MC zatímco já jsem tam vesele debužírovala. Hold si na dobré jídlo moc nepotrpí a vystačí si jen s jedním Cheesem. A to já NE! :o)
M'ellies

Žádná sopka! To si Chuck Norris dělá grilovačku na Islandu!

21. dubna 2010 v 21:02 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Cappuccino vpravo na fotce mě dnes v lednici naší sámošky zaujalo nejvíce a tak jsem po něm sáhla.
Čekala jsem vydatnou chuť cappuccina, které mám tak ráda a namísto toho se mi dostavila taková divná těžká chuť nekvalitní kávy. Tato káva má sice krásnou etiketu lákající k ochutnání a kelímek se dobře drží, ale to je asi tak vše. Vůbec mi nechutnalo a tak zůstanu u mého milovaného klasického Ice coffee.
www.enjoy-me.blog.cz
Co se týče dneška, tak Vám nic zajímavého nabídnout nemohu. S Monikou jsme u nás vypracovávaly video z názvem Naše cesta na třídní projekt. Pak jsem byla na očním. Dohodla jsem se s doktorkou na čočkách. Příští týden tam jdu, ona mi je nasadí a budu hodinku chodit městem a zvykat si na ně. Jsem zvědavá, jak na ně mé oči budou reagovat. Poté mi je sundá a předepíše (snad). Budu mít sadu na tři měsíce za 1000,- a jednou za tři týdny ty čočky vyhodím a dám si nové. Moc se na to těším, bude to zajímavá změna. Snad si mé oči zvyknou rychle, aniž by se objevily nějaké nepříjemnosti - pálení, alergie..atd.
Po očním jsem zašla omrknout moje úžasné sestřenky (Karolínku 7, Melánii 4 a Lilianu 1O měs.) než mě vyzvedl taťulda a jeli jsme k babi na oslavu. Zítra má svátek, Evženka. Teď jsem dojela domů a jsem strašně šťastná, že zítra ani v pátek nejdu do školy. Je to úleva. Moc se do té Prahy těším. Jsem tam sice pořád, takže žádný zážitek jako třeba pro Ostraváky nebo lidi z daleka, ale stejně je to příjemný pocit procházet se Prahou a myslet na ty sejry, co budou tou dobou smrdět ve školních lavicích :D...Miluji Tě světe! Tak a vy mi držte palce, ať vezmou tam, kam chci!!!
M'ellies

Jak M'ell obdarována byla...

20. dubna 2010 v 19:46 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Dnes přijdu domů a co nevidím? Balíček, na kterém je napsané mé jméno a ještě nad tím popisek Roztomilá slečna! Rozbalím to a tam úplně překrásná knížka od Luďka! Ach, opravdu jsem nevěděla, že to myslí vážně, když říkal, že mu mám dát adresu.. Už se nemůžu dočkat až si ji přečtu! Je ještě teplá :D, protože ji dopsal teprve nedávno a hned, co si ji přivezl domů z nakladatelství, tak mi ji poslal. Děkuju Luďánku, si neskutečně hodný a výborný spisovatel! Tímto jsem Vám i odhalila jméno toho spisovatele, ale pššt a taky zde vidíte, jak je ten facebook ještě k něčemu dobrý. Děkuji mu za to, že mi dal příležitost se seznámit a psát si s mým nejoblíbenějším spisovatelem dívčích románů! :)

Jinak nic nového. Před chvílí jsem si dovolala s Mirkem, nečekaně :D.
Taky jsem se dnes naučila hrát ve škole Texas Poker a prohrála 9,-kč :D a už mám doma Zápisový lístek. Ve čtvrtek nejdu do školy, jedeme s holkama do Prahy objet naše školy a zjistit, zda jsme přijaté! A hned na to v pátek tam jedeme znovu odevzdat ten Zápisový lístek, pokud budeme přijaté, samozřejmě  a pak rovnou z těch škol přijedeme k divadlu v Praze, kam máme se školou jít, tak se tam s nimi sejdeme. A v sobotu přijede Mirek..
Oh, ah, yeah! Jak já se těším na tento zbytek týdne!!! Pak budu asi spát u Terky o víkendu a v pondělí je Den Země a to zas jdeme místo školy sbírat odpadky :D v montérkách a v rukavicích k našim rybníkům.. Fůj! Ale pořád lepší než se učit.

Lááska..co je lááska?

19. dubna 2010 v 18:48 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Teď jsem si dovolalala s Mirkem♥, oh jak já ho miluju! V sobotu už asi dorazí :)) ...Tak moc se těším! Chci mu navrhnout na 1.Máje výlet na Petřín, romantika :P - nechci uschnout! :)) A pak má narozeniny, jéje..nejraději bych u něj spinkala. Proč mi není sakra víc?..

Kdo viděl videa z pátku a četl o tom našem popíjení s holkama na hřišti, tak bude vědět o čem mluvím :) ..víte, co jsem vůbec zapíjely? To, že už se konečně ví, co Monči mamka čeká!! Je totiž těhotná :o) - nějak jsem to sem úplně zapomněla napsat, už je v 5.měsíci! A čeká chlapečka, áá..jsem ráda i za ni, protože holky už dvě má - Monču a Lucinku.

Jinak nic nového, ve škole tak nějak nenápadně proplouvám. Nemůžu se dočkat prázdnin a té ohromné změny - nástup na střední. Každým dnem mě to na té základce sere víc a víc .. =/

Dnes jsem bohužel žádnou fotku nenafotila. Neměla jsem na to ani pomyšlení. Seděla jsem si asi hodinku v cukrárně nad dortem, kafem a karamelobým pohárem ^^ babička mě pozvala :D

Mějte se fánfárově
M'ell

Step by step, day by day.. =)))

18. dubna 2010 v 19:57 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Poslední dobou přidávám na blog video nebo fotky z toho dne. Je to podle mě docela supr oživení, takže tu čekejte vždy aspoň jednu fotku :). Blbé ale je, že Ti, co nemají facebook si má videa nemohou pustit. Omlouvám se, ale kvůli Vám ty videa opravdu na youtube nahrávat nebudu. Nepamatuji si heslo a když tam jednou za uherský rok vkročím, tak se tam vůbec nevyznám a seká se mi to. Takže kdo chce sledovat má videa - založte si facebook.

Dnes jsem byla s maminkou na rugby. Hrál brácha (junioři - RC Říčany) s RC JIMI Vyškov, takže Moraváci. Mamka, která tu moravštinu tak často neslýchá jako já, se jim děsně smála, že mají krátký zobák a že mluví jak dementi :D ...pardon, snad jsem neurazila moraváky. To víte, Praha je Praha a pražáci jsou dementi a já je miluju, neboť bohužel/bohudík patřím mezi ně.
Asi jsme nebyli ve formě, protože Vyškováci vyhráli 29:13 a to je co říct. Většinou vyhráváme my. Nevadí, příště..

Pak jsem šla ještě v 17hodin s Térou ven. Různě jsme bloudily po městě nebo seděly na hřišti a debatovaly. Nakonec jsme skočily i do cukrárny - měla jsem chuť na banánový koktejl. Cukrárnu jsme navštívily i včera večer s Moničkou, když nás přepadla chuť na zmrzlinu.. Pak jsme byly i na fotbale kouknout se na kluky. Musím říct, že fotbal je pro mě naprosto nezajímavým sportem, zlaté rugby! Navíc u nás jsou v tom fotbale telata a v rugby jsme jedním z nejlepších týmů v republice - pozor na nás! :D

Teď jsem měla za úkol změřit našeho pejska. Na výšku se vztyčenou hlavou má 55cm a na délku cca 7O cm. A já se ptám: Jakého máte domácího mazlíčka a jak je velký?

The beautiful spring day..

17. dubna 2010 v 15:34 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Dneska je tak krásný den! Už od rána u nás svítí sluníčko, které se na obloze drží doteď. Strašně mě láká jít ven, ale nemám s kým. Každý je někde v háji nebo už má jiný program a tak kejsnu doma.
Ráno jsme byly s mamkou v tom našem novém DMku. Je to tam fakt krásné, jsem ráda, že teď mám kvalitní kosmetiku na dosah ruky..
Koupily jsme si samé nezbytné maličkosti jako jsou kůry na vlasy, pleťové vody, balzámy na rty..apod. Ani to nestojí za fotku ;).

Doma jsem si konečně strhala všechny příšerné plakáty Miley Cyrus, Hilary Duff, Ashley Tisdale a jiných pro mě nezajímavých stars. Po pár letech byl čas na změnu a tak mi teď na dveřích visí pouze a jen ten velký černobílý PLAYBOY plakát.

Venku je vážně úžasně. Sice je to zatím na teplejší mikinu nebo vestu, ale díkybohu za krásných jarních 20°C! Takže mě tak napadá, že vytáhnu kolo a udělám si objížďku města!

- fotky ze včera
www.enjoy-me.blog.cz

Totální pátek :D

16. dubna 2010 v 20:27 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Dnešek byl nepopsatelně skvělej! Ve škole nic mimořádného, ale po škole jsme si s holkama koupily Bílé víno a 7up :D a trošku popíjely, až jsme to celé vypily a nemálo kravily na hřišti.
Byli tam nějací kluci, tak jsme se i seznámily :D a zahrály si s nimi fočus. Kdo by to kdy řekl, že já dávala jeden gól za druhým.. :P
Po celý den jsme všude možně se pohybovaly s naším výborným mixem :D a v super náladě! Fotila spíš Terka mobilem, takže fotky jindy, ale myslím, že pro dnešek ty videa bohatě stačí. Stydím se za sebe, jsem tam trochu víc v náladě a tancuji a ukazuji břicho a a ..fuj! :D

Taky u nás ve městě dnes otevřeli drogerii DM, tak jsem ráda, že pro ty svoje propriety nemusím jezdit až do Čestlic! :D (10km)
A taky je dnes u nás další koncert, tentokrát STO ZVÍŘAT! Já tam,ale nešla. Jsem unavená a znám od nich jen jednu písničku :D Takže jdu na Kameňák 3, pak si pustím nějaký ten film a budu spokojeně myslet na Míru <3

They don't really care about us.. ^^

15. dubna 2010 v 19:39 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Fotka focená před hodinkou asi. To M na ruce snad vysvětlovat nemusím. =( Jsem zamilovaná, je to krásné, ale je mi bez něj strašně smutno. Tento víkend se zase neuvidíme, protože má fotbal a cvičák. Achjo, tak moc po něm toužím, tak moc mi chybí..

Dnes jsem si do školy po dlouhé době vzala košili. Byla jsem tak trochu EMO =D =/, neboť mé jediné barvy na mím oblečení byla černá a červená.
Šest hodin ve škole jsem přežila v poklidu a odpoledne šla s Monikou ven. Udělaly jsme si takový piknik na lavičce u rybníka. Za stálého debatování jsme pojídaly slaný popcorn ^^ a jelikož jsme dnes měli třídní schůzky, tak jsme šly pak s Mončou zas do školy. Nemyslete si, že jsme tam mohly být a poslouchat - to vůbec =(, ale aspoň jsme si opět pokecaly s třídní a prošly se prázdnými tichými chodbami školy plus si zatancovali před šk. kamerou, načež u toho zrovna seděla ředitelka, která nás viděla a pak nás hezky větou: 'Můžu Vám taky zamávat?' dostala do záchvatu smíchu. =D
A jak tř. schůzky dopadli? Já to neřeším. Jsem v devítce, za chvíli odcházím a z schůzek si fakt hlavu nedělám. Žádné extra průsery nemám a to je taky důvod, proč maminka vůbec na schůzky nechtěla jít. Vylezla a první slova byli: 'Nic nového, vše při starém. Naprostá ztráta času! Že já sem chodila..' nebo 'Už, abys byla venku, tady už je to pro Tebe o ničem!' =D, takže asi tak prožíváme tř. schůzky. Jdu si dát sprchu a pak mám OVZ a Hledá se táta a máma =o).
www.enjoy-me.blog.cz

Clothes for blog 0.5

14. dubna 2010 v 21:26 | M'ellies |  ~ Šatník*
Tenhle design byl vymyšlený za půl minuty a nastavený za tři minuty. Přesto se mi,ale moc líbil a já s ním byla hodně, hodně spokojená. Na těhlech jednodužších teď chvíli zůstanu.

Výroba :
Já - M'ellies
Spokojenost : 96%
Trvanlivost : 23.3. - 12.4. 2010

Jednou si dole, jednou nahoře..

14. dubna 2010 v 16:47 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Jo. Titulek je jak šitý na mě. Chvíli jsem nejšťastnější zamilovaná osoba, pak zas padne depka a já pro něho brečím..
To samé i dnes. Mirek si všiml, že jsem s někým ve vztahu a dal Líbí se mi. Pochopila jsem, že to bude asi slušná ironie, jen abych věděla, že to četl. Hned jsem mu napsala. Zdál se mi jiný, naštvaný. Vše jsem mu vysvětlila a on, že je mu to jedno a neodepisoval.. Několikrát jsem mu napsala, že ho miluju, ignoroval sms i vzkazy. Pak jsem,ale napsala takovou SMS, že ho to nejspíš přimělo odepsat mi, takže jsme si psali a? Jo, je to dobrý. Fakt ho miluju... Proč nebydlí blíž? Jakoby nám nebylo dopřáno být spolu :(.

Středa je krásný den. Máme matiku, děják, dvě hodiny těláku a dvě hodiny češtiny. Na děják jsme měli tělocvikáře, takže prdel, jak sviňa, když nám diktoval II.světovou válku :D.. Prej: "Protektorský parašutista Kubiš, který vypadl bez padáku.." No různé kecy. Dneska mě neuvěřitelně bavil tělocvik. Snad nikdy jsem nebyla tak zapálená do florbalu. Dala jsem tři góly ze čtyř :D..

Musím si přepsat chemii, zempl a ájinu (na pc) a následně se i chemii našprtat, neboť si na mě minule, kdy mi zabavila mobil s tahákem, dala pětku z testu a napsala poznámku, zasedla :/.

Krásný den přeju..

www.enjoy-me.blog.cz
M'ell

Chňapík maličký krokodýl..

13. dubna 2010 v 21:26 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Ve škole jsem nudně tvrdla do tří. Doma jsem si pustila Prcičky 7 - kniha lásky a musím říct, že poslední tři díly Prciček stojí za prd. Už to není ono, už tam není ten pravej Stifler. Ve čtyřce sice taky ne,ale ta ještě jde. Nejlepší jsou první tři, nejhorší poslední tři a čtyřka ujde :D.

Pak přijela Nikolka♥, takže o zábavu nebylo nouzi.

Kdo mě má na fb, tak si možná všimnul, že jsem od nějakých čtyř hodin ve vztahu s jedním klukem. Všem na fb potvrzuji, že je to pravda, ale Vám lhát nebudu - je to FAKE! :D On mě opravdu miluje, ale já ho nechci. Je mladší a miluju Mirka♥. Jen jsme chtěli nachytat lidi :D, zítra o tom bude vědět celá škola, haha.

Už jsem psala, mobil mám. Nakonec jsem se rozhodla detaily nevypisovat, nezlobte se. Mám ho a tečka.
Včera jsem udělala nový design, ten šíleně jednoduchý už mě nebavil. Tak je to už jen jednoduchý :D..Zatím se mi líbí, snad i Vám ;).

Takže můj den vypadal takhle :
www.enjoy-me.blog.cz

Navstevnost 5.4. 2010 - 11.4. 2010

13. dubna 2010 v 15:55 | M'ellies |  ~ Statistika*
Mobil už mám. Byl to horor dostat ho. Dnes se budu po zbytek dne válet v posteli a koukat na filmy (Katka,Báječný svět shopaholiků,Prcičky 7 - kniha lásky). Možná napíšu večer.Navstevnost za minuly tyden (5.4. 2010 - 11.4. 2010) je:
Pondeli: 93
Utery: 61
Streda: 41
Ctvrtek: 34
Patek: 55
Sobota: 63
Nedele: 50

...bez mobilu, bez nálady!

12. dubna 2010 v 18:28 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Konečně jsem se sem dostala!

Včerejší den byl skvělý! Byly jsme s mamkou a sestřenicí v tom kině a film Ženy v pokušení byl prostě krásný! Úžasný a dokonalý. Hned ho půjdu stáhnout. Vojta Dyk svou roli ztvárnil perfektně, moc mu sedla. Takže doporučuji!
Po kině jsme navštívily Chodov. Žádné velké nákupy jsem neplánovala. Koupila jsem si jen pár drobností, hlavně v drogerii. Koukala jsem po nějakém tom zeleno-modrém laku. Teď je asi IN :D, protože ho vidím všude. Na radu Adelaide jsem si koupila úplně stejný světle zelený lak, snad jí to nevadí :) [stejně se asi nikdy nepotkáme]..
Kromě tužky na oči, laku na nehty, mokrých voňavých kapesníčků,náušniček a masky na obličej z H&M, jsem si koupila další PLAYBOY plakát. Jsem na PLAYBOY lehce ujetá a druhý plakát je jedna z dvaceti věcí od Playboy, co už vlastním. Plakát byl v roličce, takže jsem si ho zatěžkala knížkami, aby se narovnal, než přijde na dveře. Proto ty knížky na něm. Je úplně klasický, protože ozdobný už mám nad postelí. Pak jsem ještě Mirkovi k blížícím se narozeninám (19) koupila takové dva medvídky. Není to na jeho věk možná nejvhodnější, ale trenky STYX, které jsem měla vyhlídlé mi maminka na první rande zakázala kupovat :D. Snad se mu to bude líbit.
Maminka si koupila tričko a sestřenka peněženku. Den jsme zakončily vynikajícím a přímo vitamínami nabitým koktejlem z Fruitisima. Já měla jablečný a ony melounový. Tyhle koktejly Vám nejen dodají energii,ale také zlepší náladu, i proto je miluji.
www.enjoy-me.blog.cz

Když se zamiluje 'kůň' ..tam někde v 'pastvinách'.. :D

11. dubna 2010 v 0:22 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Jak jsem si to hezky naplánovala, tak to hezky nevyšlo. Tedy co se psaní na blog týče.

Vstala jsem jako druhá z rodiny, což je celkem úspěch. Chtěla jsem napsat, ale nestihla jsem to. Myla jsem si hlavu a ještě dalších milion věcí. Pak jsem šla s partou ven, za Mončou a pak jsme šli na rugby. Hrálo Česko vs. Ukrajina. Dalo by se říct, že mě za barákem, tak jsme šli fandit samozřejmě :). A vyhráli jsme. 26:17

S Mirkem si píšu. Pořád, nonstop. Už se nám to zvedlo na 4O SMS denně :D. A naše konverzace začíná nabírat romantické obrátky a vzrušující témata :D. Jistě to znáte. Je to krásné. Musím,ale říct, že je to nehorázný vtipálek :D. Skoro mu nemohu nic říct, aby mě nedostal :D. Zeptám se zda má holku a on mi řekne, že jen tři. Povím mu, že jsem cítila jeho vůni ještě dva dny po tom, co odjel a on napíše 'Já nějakou měl?' :D ..ale zas abych tu nekecala. Romantik umí být taky. Větu 'Mám tě rád a žiji jen pro Tebe' mi napsal dnes už 2x :o) ..rozplývám se a stále se nemůžu zpamatovat, že mě jednou štěstí neobešlo obloukem, že se zastavilo :)...

Zítra jedu do kina na Ženy v pokušení. Těším se, protože tam hraje Votíšek Dyk :D .. Jedeme ráno a přijedeme asi večer. Zas projedeme celou Prahu, takže to je na dýl :)...snad nebude stávkovat MHD a nebude přeplněné metro >.<

Měla jsem pro Vás krásný, dlouhý a svěží článek, ale neuložil se a smázlo se to. Mrzí mě to. Takže se musíte spokojit s rychlým přehledem, co jsem tu ted vytukala. Jindy by mě to naštvalo k nepříčetnosti, ale ta zamilovanost se mnou děsně hází :) snad chápete ne?

Ještě tu mám spousty komentů, na které nestíhám odepisovat. Nezlobte, asi odepíši se spožděním!
A fotka je pár minut před tím, než jsme vyjeli na svatbu.
M'ell

Dělám správně?...

9. dubna 2010 v 19:58 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Nemusíte mi říkat, že se na té fotce tvářím, jak debil. Vím to. Mimochodem je to fotka ze soboty těsně, než jsme odjeli na svatbu. Až mamince vezmu foťák, tak sem dám fotek ze svatby víc, protože z téhle nic moc nevidíte.

Dnes jsem ve škole nebyla. Místo toho jsem si vstala hezky před polednem a celý den zaplnila nic neděláním. Dobře, uklidila jsem si. Musím říct, že i přesto, že jsem byla doma jen dva dny, tak už mi z toho začíná silně hrabat a už se zas těším mezi lidi a ven. Obzvlášť, když je tam tak krásně.
A je to tady! :D Video to sice není,ale má první mluvená nahrávka. Prosím Vás nesmějte se. Hlas mám opravdu debilní >.< a taky je to má první nahrávka, takže nic moc. Mějte strpení, třeba bude příště lepší. Je to nahrané asi v 15hodin.

Za celý dnešek jsem si s Mirkem nenapsala ani jednu SMS. Včera jsme si jich napsali 27 a dnes zatím žádnou. Čím to bude? Je fakt, že si píšeme spíš večer, hlavně okolo té osmé hodiny až do jedenácti cca. Proč si dnes,ale nepíšem je, že jsem mu zřejmě nenapsala první a nenavrhla žádné téma. Nevím, jestli se mu nechce si se mnou psát nebo neví o čem nebo nemá čas. Nevím, jestli dělám správně, že mu dneska nepíšu sama od sebe jako poslední dny, ale chci si zkusit, jestli se dokáže ozvat také sám. Já doufám, že jo, protože mě celý den svrbí ruka při pohledu na mobil.

Teď jdu koukat na Kameňák 2 (jak já ten film miluji). Užijte si víkend! ...