Květen 2010

Užívám si, nestěžuji si..=P

31. května 2010 v 21:46 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Popravdě mě ani moc nevadí, že tady na to kašlu, že kašlu na Vás, protože i vy kašlete na mě.
Podle návštěvnosti vidím, že přijít to jo, ale ozvat se, to už ne. Tudíž si polibte prdel =D..

Mám se dobře, moc dobře. Život lážo, plážo♥.. Do školy moc nechodím a když jo, tak se neučíme. Samé suply, počítače či dívání na filmy a hraní pokeru. Přes víkend, kdy jsem si hověla u babičky "v lázních" , mi vypadl zub. Nechci o tom moc mluvit, mám s nimi problémy. Před rokem 19.března 2009 jsem měla takovou nehodu ve škole s kamarádkou a od té doby nejsou tři zoubky moje. Vypadávají, cukají nervy..atd. atd. Nic příjemného. No a mě to o víkendu vypadlo, takže jsem ve velkých bolestech dnes vstala v 5hodin ráno a jela na kliniku za mým milovaným speciálním dentistou. Už v sedm jsem mu jako první pacient seděla na křesle. Bolelo to, protože jsem nechtěla umrtvení. Za takový kousíček zoubku, co se odlomil jsem zaplatila 600,-kč ..slušný =/. Další prachy jsem vrazila o pár hodin později do čoček, kdy jsem si to namířila do oční ordinace. 400,- stovky v čoudu. Domů jsem dorazila v devět hodin ráno, kdy přijela sestřenka Melánie [4], s kterou jsem trávila celé dopoledne i odpoledne u nás doma. Koukaly jsme na pohádky, malovaly si, skládaly puzzle...miluji jí♥. 
A den jsem zakončila tím nejkrásnějším -> konečně mi přišly boty♥, takže jsem pro ně mazala na poštu a jse strašně nadšená! ^^ Už teď ty balerínky miluji.
Zítra jdu jako velká pirátka se třídou do Mateřské školky Srdíčko dělat dětem Dětstý den, zase žádné učení, nádhera. Ve čtvrtek odjždím do Varvažova na 4denní výlet. Nemohu se dočkat! Doufám, že to tam bude minimálně stejně dobré jako minulý rok. Také jdeme zítra defintivně potvrdit dovolenou. Poletí se někdy kolem 18.června do Turecka na 8dní. Miluji život.
Fotku prosím nekopírat, ano jsem to já!

It's raining man...alelůůůůja..

27. května 2010 v 22:44 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Nezasloužím si Váš obdiv.. Dnes mě totiž kamarádka dokopala k tomu si účet znovu aktivovat a tak zas na facebooku jsem =/.
Něco mi to, ale dalo. Ten den, kdy jsem tam odsud zmizela jsem si uvědomila, jak je život hezký, když neprosedím X hodin právě u tohohle serveru.. Takže tam sice jsem, ale už spíš jen kvůli těm kontaktům, co tam mám. Přestávám přispívat statusy a už i zmírňuji přidávání se do stránek.. A je mi líp =P
A to znamená, že už zas fakčí videa ;) -> Here

Dnešní den byl ...komický! Terka mě vytáhla na prochajdu s naprosto úžasnými hafany, které venčí místní doktorce a tím si přivydělává. Znám ty pejsky. Chodily jsme takto před rokem obden a pak s tím přestala a dnes, po roce, jsme s nimi opět byly. Jsou to dvě fenky. Agína - retrívr a Lolinka - francouzský buldoček! Seznamte se s mojí láskou - Lolinkou =D.. Miluji fran. buldočky a miluji jí! Jak ona rozkošně chrochtá! =D
V půlce procházky na poli nám začlo slušně pršet a já ve svých nejoblíbenějších semišových botičkách Vans byla úplně promočená skrz na skrz. Ještě ke všemu Tereza vymyslela blbou cestu bahnem a také nás neminulo překročení říčky široké cca 12Ocm. Nejsem žádný atlet a zřejmě bych to nepřeskočila, když sem stála v měkké bažinaté půdě a tak jsem bez váhání sundala boty a přešla říčku bosa =D voda byla teplá, tak co .. Pak jsem si boty ani nenazula a šla prostě bosa po bahýnku. Nechutné! Následoval nepříjemný strmý kopec plný bahýýnka a já jsem na něm komicky bosa balancovala až jsem dopadla na prdel, čímž jsem si způsobila dost nevábnou skvrnu na zadku =D Tereza ze mě chcípala, místní rybáři taky. A ten jeden se mě pak ještě zeptal: "Slečno, neklouže to tam náhodou?" =D ááá! Cestu k Terce jsem absolvovala jak jinak než bosa, Terka se pak přidala, abych v tom jakože nebyla sama - milé =D. U ní jsme zkoukly horor Tunel smrti a výsledek? Usínaly jsme u toho, má to být spíš psycho, na mě slabé =D

Za týden touhle dobou budu na čtyřdenním výletě ve Varvažově =P strááášně moc se těším =)
M'ellí

Sbohem facebooku!

26. května 2010 v 22:54 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Je tu otázka Proč jsem si smazala facebook?
A já nevím, jestli znám odpověď. Bylo to strašně rychlé. Prostě mě tam něco vytočilo a v jedné vteřině jsem klikla na zrušit účet a bylo to.
Poslední dobou jsem opravdu přemýšlela nad tím, že odejdu z toho facebook světa, z toho požírače času a zdroje všech drbů. Jenže jsem neměla dost silnou vůli ..prostě jsem to nikdy nedokázala. Navíc jsem člověk zvědavý a díky facebooku jsem se dozvěděla spousty drbů a novinek, které by se ke mě jinak nedonesly. Byla jsem v kontaktu s lidmi z druhého konce republiky. Denně jsem četla jejich myšlenky v podobě statusů, prohlížela si jejich fotky a díky facebooku jsem se taky seznámila se spisovatelem Luďkem Stínilem, jehož knihy už druhým rokem s chutí čtu a hltám každý jeho řádek. Díky facebooku jsem si mohla pokecat s Petrem Konášem, představitelem Roberta Šambery v ordinaci. Ale má to i své záporné stránky. Byla jsem tam častěji než jsem chtěla, často jsem byla středem kritiky. Někdy kladné, ale někdy i záporné. No to je jedno =), je to mé rozhodnutí, bylo to narychlo, ale mám možnost se kdykoli vrátit. Otázka je jestli se vůbec chci vrátit.. Nechci být závislá a nechci každých deset minut myslet na to, kdo přidal nové fotky či napsal jaký status.. Nechci. Zas tam mám, ale spousty vzácných kontaktů, které nechci ztratit. Tak uvidíme..
M'ell

Po dvou dnech...ŽIJU!

25. května 2010 v 19:17 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
EDIT.[22:28h] omlouvám se, ale videa teď z technických důvodů nejdou spustit. Prostě a jednoduše jsem si smazala fb. Možná je dám na yt. nebo stream.

Nestíhám! Absolutně ne! Pořád se něco děje, pořád něco někde dělám a už z toho mám dosti hlavu v pejru... Nemám čas psát na blog, nemám čas číst knížky a časopisy (co na mě zoufale koukají z hromady svých vrstevníků na nočním stolku) a už vůbec nemám čas na úklid =D
Fotka je ze soboty.
Protože jsem se dva dny neozvala mám toho pro Vás víc, ale zkusím to napsat, co nejvíce stručně.

V neděli v 14hodin jsem šla s eMkama (Maminka,Maxíček(strejda),Monička) na rugby, brácha hrál, vyhráli.

Poté jsme s Mončou nějak bloudily městem až jsme došly k Terce, s kterou jsme se domluvily na spaní u ní, jelikož se nechtěla ani jedna z nás dívat na hokej sama nebo s rodinou. Takže i přes to, že byla neděle jsem se zpakovala i se šk. taškou a spala u Téry. No fandily jsme, to je jasné! Mají domácí kino, takže na jejich mega plazmě jsme napjatě sledovaly hokej. Však víte, jak ho mám ráda! Myslím, že už tu ani nemusím popisovat tu radost, z každého gólu a následně výsledkem = že jsme MISTRAMI SVĚTA 2010! To bylo tak neskutečně krásné! Jsme skákaly, řvaly, brečely, objímaly se.. a samozřejmě to i hezky zapily =D.
www.enjoy-me.blog.cz

Usínaly jsme asi kolem druhé hodiny u hororu Helloween. Je docela dobrý, i když krvák a ty já moc nemusím, spíš to psycho =D.
V pondělí ráno bylo to těžké vstávání úplně naprd, neboť jsme měli ve škole 5 ze 6 suplování! =/ Celý den jsme hráli poker, sice jsem vyhrála trojnásobek mého vkladu, ale i tak už mě to nebavilo. 5x 45minut hrát poker je ...vyčerpávající!
Po škole jsme se strejdou, Terkou, Mončou a její sestrou Luckou jeli do Prahy na Staromák přivítat ty naše borce slavné, ty naše hvězdičky ...páány mistry hokejisty :P bylo to tak krásnééé! Lidí jak nas*áno, ale fakt úžasný. Vidět je na živo a být jim tak blízko! =) Domů jsme se za hrozného deště vraceli asi v šest. Cestou jsme si,ale ještě stihli utrhnout trapas v Mekáči, když jsme zajeli do Drivu a od okénka odjeli ještě dřív než nám stačili podat všechno objednané jídlo a tak Monča musela pro něj k tomu okénku dojít =D...ještě, že tam zrovna brigádničil náš bývalý spolužák Filí =D..
www.enjoy-me.blog.cz
Dnes jsem místo školy byla na exkurzi na Pražském Ruzyňském letišti se seminářem informatiky, mezi který jsem se elegantně vetřela =P.. Ušlo to. Ale protože z toho letiště každým rokem odlétám na dovču, tak to tam znám a proto jsem se ani zdaleka tolik všemu nejevila jako ostatní, co snad ještě nikdy leteckou dopravu nevyužili. Bylo, ale moc hezké podívat se do V.I.P terminálu, z kterého odlétají pouze různé celebrity, sportovci, milionáři nebo jiné osobnosti tohoto typu. Takže jsem stála tam, kam včera přiletěl Český národní hokejový tým♥.
www.enjoy-me.blog.cz
Taky jsme navštívili hasičárnu, kde jsou připraveny krásná třicetipěti tunová hasičská vozidla za třicetpět milónů korun čekající na své hasiče, kteří mají za úkol v případě požáru se za 45 sekund doobléci, sjet o tyči a nastoupit do ona vozidla! Mazec!
Hned, co jsem přijela domů, jsme jely s mamkou do Humanicu, Deichmannu a TESCA nakoupit. Koupila jsem si dvoje boty a kalhotky =D. Mamka kabelku. Fotit se mi to nechce, sorry. Někdy to na mě uvidíte na fotce ;). Jsou to takové žabky a balerínky.

Moc fajn den :-)

22. května 2010 v 22:20 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Jsem líná dát fotky do počítače a tak Vás dnes opět nakrmím starší fotkou. Dnes ovšem mnohem, mnohem starší fotkou.. Rok a půl tak? No můžete se smát, nevím na co jsem si to hrála =D..nic v tom nehledejte, už jsem z toho vyrostla.

Dnešní den byl opravdu krásný. V devět ráno už jsme jely s mamkou busem, metrem a zase busem k té její kamarádce z mládí. Musím říct, že mají opravdu krásný byt. Hezky jsme si popovídaly, naobědvaly se (byl moc výborný), pohrály si s malým Lukáškem (8měsíců) a já jsem ráda, že jsem si s Denčou (17) pokecala o té naší škole =P.. Ve dvě jsme jely domů. Doma jsme byly o půl čtvrté. Byla jsem na mrtvici, že nevidím hokej, naštěstí mě moje úžasná Moňulka SMSkou informovala o každým gólu, takže přehled byl, ale nervy jsem zažívala aniž bych se dívala. Doma jsem tedy stihla kousek třetí třetiny, prodlužování i penalty. Tééda to zas bylo! Ale jsem moc šťastná, že jsme to daly! 3:2 nádhera! Jen se bojím o ten zítřek. Rusáci sviňáci.. Mají tam debilního Ovečkina, snad jim oplatíme to, co nám udělali šmejdi na ZOH =/

V půl osmé jsem šla s Terkou a jejím 18ti letým bratránkem do čajky (nečekaně) na vodnici (nečekaně podruhé). Vůbec jsem se netěšila, chodíme tam pořád, ale zase jsem byla pozvaná. Nakonec se z toho vyklubal moc hezký večer při svíčkách =o) Před chvílí jsem přišla domů.

Mám se krásně =) Co Vy?
M'ellí

..že stačí dotek pouhý, že stačí pohled dlouhý..nemusím se bát, že zachytíš můj pád!

21. května 2010 v 22:36 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Dnešek byl zajímavý, pěkný den. Škola utekla rychle, s nadšením jsem se dozvěděla, že jsem se dostala do slavné pětice lidí ze třídy, kteří se v úterý zúčastní exkurze na Pražském letišti Ruzyně, z kterého už jsem nejednou odlétala na dovolenou.. Moc se těším, vždycky mě zajímalo, jaké to je tam dál. Tam, kam se běžný turista nedostane :) ....

Po škole jsme šly s holkama ven, pak se usadily u nás a dobře se bavily u prohlížení albumů z mého dětství. Miluji to^^ Měla jsem ho opravdu krásné. Pak jsme jely na otočku do Prahy, vyzvednout Terčiného bratránka na Florenci, který přijel od Karlových Varů. Nakonec jsme šli všichni na rugby. Hrál brácha a spoustu mých známých kamarádů i spolužáků.

Včera jsem strašně obrečela odchod Roberta Šambery z ordinace. Jsem naivní :D, ale on je strašně sexy, takový rebel.. Ách! Bude se mi stýskat. Věřte nebo ne, ale právě si s ním píšu na facebooku. Už včera na chatu Novy jsem mu psala a dneska naše konevrzace mírně pokračuje. Doufám, že Vás nenapadne mu napsat, neboť už teď mu slečen píše už více než dost ;) ...Škoda jen, že má přítelkyni, že je starší, že je převížne v Chebu, že .... No nic, jen další platonická láska. :D

Zítra vstávám v osm a jedu s mamkou do Prahy na návštěvu k její kamarádce z mládí. Chodila s ní na školu a její dcera teď čirou náhodou chodí přesně na tu školu i obor, kam jdu od září já. Proto je docela fajn se s ní zkontaktovat a popovídat si o tom, jak to tam chodí ..atd. =)
M'ellí

ČEEEEŠIII...prostě borci! ^^

20. května 2010 v 19:41 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Kdo mě má rád, kdo má rád můj blog, kdo má rád moje články a kdo je ještě radši čte, ten ať poděkuje ČESKÝM REPREZENTANTŮM HOKEJE!

Napsat jsem totiž vůbec nechtěla. Náladu jsem měla pod psa. Nemluvila jsem, nesmála se ..jen blbě civěla půl dne do blba. Pak jsem si nečinně sedla k hokeji a tak jak jsem usedla, tak jsem zůstala celý zápas - kamenně sedět, mlčky a často s padající bradou! Napínavé to bylo, NAPÍNAVÉ! Brácha málem zapomněl mluvit, div si neukousal i prsty při tom ohlodávání nehtů =D

No, ale nakonec jsme krásně,  k r á s n ě  a zaslouženě vyhráli! Dívali jste se? My tu řvali, my tu brečeli, my tu skákali!!! Radost největší! :) Takže mám skvělou náladu a proto i píšu.

Jinak mi včera přiletěla Klárinka, hodně dobrá kamarádka z dětství, spolužačka a opora v jednom, po neskutečně dlouhých 15 dnech z Egypta! Takže dneska už v sedm hodin ráno byla u mě navezená a kecaly jsme a vyprávěly a radovaly se.. Celý den i ve škole jsem strávila s ní. A protože jsme se s Moničkou včera trochu chytly přes SMSky, tak jsme spolu ve škole konevrzovaly jen hodně, hodně málo.. Mrzelo mě to. Poslední hodinou na počítačích se ta naše hádka přes facebook vyřešila. Bylo to trochu komické. Seděly jsme vedle sebe, ani né půl metru daleko a psaly jsme si přes chat na fb! =D Nevadí.. Po škole jsme byli v té čajovně. Nebylo mi tam dnes nejlíp. Byla tam děsná zima a vlhko! Ani ta vodnice, s příchutí třešně, mi dnes nechutnala! Už ve čtyři jsem byla doma...
Fotka je starší. Odahuji - leden 2010?
M'ell

Aby se neřeklo :)

19. května 2010 v 21:13 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Vlastně ani nemám, co napsat, ale nějak se mi chtělo aspoň pár vět ze sebe vymáčknout..

Dnešní den by se ani nedal nazvat učením. Zas jedno velké ulejvání. Fotili jsme se. Fotili jsme se na třídní fotku plus miliony skupinových foto :)) ..když jsme tedy ti deváťáci ;). Vyfotila jsem se s Moničkou, s třídní a matikářkou, s klukama... No už se na ty fotky prostě těším. Snad na nich aspoň jednou za devět let nebudu vypadat jako kretéén ;o)

Co víc říct? Odpoledne jsem trávila doma u filmu a u sporáku. Vařila jsem lívanečky, mňam! Na zítřek jsme pozvaná opět do čajovny na vodnici a tak.. Moc se mi nechce, chodíme tam už skoro obden :D, ale tak když to mám zadarmo ..tak proč se nepřinutit a jít?..

Fotka je starší.. Ale stále si přeji to samé, co na fotce --> TEPLO a SLUNÍČKO!!!
M'ell

Clothes for blog 0.6

19. května 2010 v 14:36 | M'ellies |  ~ Šatník*
S tímhle designem jsem se taky nijak zvlášť nedělala a myslím, že je to na něm vidět, ale i přesto jsem s ním byla spokojená. Vydržel tu docela dlouho, přitom byl další taková moje rychlovka ;)..


Výroba :
Já - M'ellies
Spokojenost :
99%
Trvanlivost : 12.4. - 17.5. 2010

Laugh..

18. května 2010 v 20:06 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Dnes tu bude místo mé fotky pouze tento rozkošný obrázek, který se na mě směje pokaždé, když otevřu mozillu firefox (což se moc často nestává, neboť mám Google Chrome). A možná, že tu teď uvidíte častěji různé obrázky, než můj ksicht :))

Včerejší den jsem si moc užila! Po tom, co jsem se málem doma unudila k smrti, mě z nudy vysvobodil můj úžasný strýček, který pro mě dojel a hned byl pogram na světě :). Jeli jsme po benzín, pak se jen tak projet, na cigáárko a nakonec jsme i s Mončou, kterou jsme vyzvedly cestou, jeli do čajovny na vodnici. Bylo to moc hezkýý, skoro jsme tam všichni tři usli na těch polštářcích. Pak jsme se stavili asi na hoďku ještě k jednomu strejdovi, tak jsem si hrála se sestřenkama a dělala s Kájinkou [7] úkoly do školy. Ti prvňáčci mají hrozně ňuňu úkoly :).. Hlavně matika (2+2, 20-18, 5-6..), takové příklady kdyby jsme měli my ^^ =D
Přijeli jsme domů (k nám) asi ve čtvrt na osm a to jsme odjížděli ve tři. Moc supr to bylo. Oba znudění jsme krásně zabili den :P ..

Dnešek už tolik záživný nebyl. Škola do tří :o! a poté nuda doma. Až před chvílí přijeli oba moji puberťáčcí strýčci [18,24], protože u toho jednoho jsem si včera zapomněla šikovně klíče v autě. Takže jsou tu teď všichni navezeníí a já jsem tu jediná holka, páč šla mamka na káávu s kámoškou :D a já tu obsluhuji čtyři chlapi :D dobrý no... Aspon, že jim ta moje večeře chutnala! Končím..
mějte se, smějte se :)
M'ell

Co říkáte na nový dess?

17. května 2010 v 12:32 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Včera jsem zas vynechala článek. Jéje, jde to se mnou z kopce. Celý den jsem se válela doma u filmů a knížek. Nikam se mi nechtělo, nic jsem nedělala :P..

Ale zato v sobotu :) Jak jsem psala, že asi pojedu na grilovačku, tak naprostá změna plánu! Asi ve čtyři hodiny jsem psala Monče jestli jela do té Prahy a ona, že je na Chodově ať dorazím. Sem si říkala, že už to určitě ani nemá cenu, ale můj hodný úžasný dokonalý strýček mě tam hodil^^ Takže jsem byla do půl hodinky na Chodově. Dali jsme auto do parkingu a na chvíli šel se mnou nahoru do obchodů a zakouřit si. No sakra to byla taková prča, když jsme v garáži vlezli do toho výtahu a trvalo nám asi deset minut než jsme se dostali nahoru do patra :D :D Jsem se málem umlátila smíchy,když on v tom výtahu nadskočil a tím otevřel dveře a pak šel do trafiky se slovy: "Dobrý den, já bych si dal jedno tohle lízátko.." :D A ta prodavačka se na něj takovým zkoumavým pohledem podívala, jako jestli vážně ten 18letý chlap chce po ní to barevné lízátko za dvě koruny. No měla jsem dost. Pak odjel domů a já jsem s holkama prolezla pár obchodů, koupila si sluneční brýle a pásek a jely jsme domů. Večer jsem pak trávila u Monči a na žádnou grilovačku nakonec nejela...radši jsem se válela s notebookem u Ďábel nosí Pradu :)

Dneska ráno bylo opravdu hektické! Nejen, že mi nešla nandat pravá čočka a já se tady s tím s*ala bezmála 2O minut, ale také mě málem po cestě do školy srazilo auto a ve škole jsem zjistila, že nemám klíče, tudíž se nedostanu k pantoflím. Katastrofa! Naštěstí jsem tam, ale byla jen dvě hodiny a pak pádila na oční, na kontrolu těch čoček (jak mi sedí, ..atd.), takže jsem se elegantně vyvlíkla z příroďáku, chemie, dějáku a ájiny :P. Na očním jsem byla rychle hotová, takže už v 11 hodin jsem byla doma. Nádhera. Proto jsem taky měla dost času a konečně udělala nový design :). Líbí se Vám? Nijak jsem se s ním nedělala, jednoduché mě baví a tento se mi celkem líbí, určitě tu zas nějakou dobu vydrží :D ...

Přemýšlím, co ještě dnes budu dělat. Asi půjdu ve dvě před školu za děckama :* ...teď se mi,ale chce děsně spát! Jdu sebou fláknout na hoďku do postele :)
Fotka je z října 09...

M'ellies

What I do today?

15. května 2010 v 13:42 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Nepíšu moc s nadšením, protože jsem naštvaná, že jsem nenapsala dřív a taky, protože nemám ani pořádně co napsat.

Včera večer jsem šla se strýčkama :D [18,24], s bráchou a tetičkou [18,18] se trochu pobavit na místní discotéky. Dostala jsem do sebe nějaký ten alkohol, převážně Capitana Morgana a rum s kolou, zakouřila si, zatančila a jela domů. V jednu, kluci dojeli až ve čtyři. Na to bych fakt neměla..;)

Dneska jsem měla jet s Mončou do Prahy nakupovat, jenže nejedu. Vymyslela si to Moňula a řekla mi to teprve včera. Strašně narychlo, takže já nemám ani prachy, ani náladu. Nepočítala jsem s tím. Obávám se, že je momentálně na mě asi naštvaná, že jsem ji odmítla, ale co se dá dělat. Jiný program na dnešek nemám. Přijel mi strýček, takže doufám, že něco podnikneme, např. kino, aquapark.. a večer s ním mám jet někam na grilovačku či co. Tak uvidím, snad se nebude grilovat jen zvěřina :X.

A co vy, jak se máte? Já už ani tolik nezápasím s čočkami :D, učím se rychle. Fotka je starší, je hodně podobná té, co už tu byla, neboť je to jedna asi z dvacíti z toho dne, z toho místa, z toho času...mám jich plnou složku, hotový photoshoot! Takže se tu takového typu ještě minimálně jedna objeví...
M'ell

Vodnice, květinový den, kontaktní čočky..

12. května 2010 v 19:36 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Omluváá..včera jsem nenapsala ani čárku. Mrzí mě to. Byla jsem tu celou dobu, celý den, ale nevěděla jsem, co Vám mám napsat. Vážně jsem nad tím bloumala x hodin a nic. Ten den byl děsně nezajímavý, nechtěla jsem zveřejňovat prázdný článek, nemám to ráda ;). Takže píši až dnes, snad jste ten včerejšek přežili bez nějaké sebemenší újmy...

Prakticky jsem včera nedělala nic jiného než, že jsem si odchodila včerejší školní docházku a po škole vyrazila s holkama do čajovny. Ano, opět na vodnici, dort, wasabi... Miluju to! Jsme skoro už jak stálé zákaznice :D. Ti kluci už si nás tam pamatují, jsou děsně moc fajn^^ Jeden je mi strašně sympatický, holky si myslí, že až moc. No snad ne :D .....  fotky z vodnice pod perexem

No a dnešek. Ten je zajímavý v mnoha věcech! Hlavně to, že dnes je Den proti rakovině a my s Moňáskem jsme místo školy stepovaly už od ranních hodin u TESCA navlečené v kanárkově žlutých tričkách s kabelou na penízky a pár balíčků těch žlutých kytiček připínajících se špendlíkem na oděv. Ano, prodávaly jsme! A jak jsme byly úspěšné! Prodaly jsme všech 1OO kytiček, co jsme měly a vydělaly si neuvěřitelných 2 353,-kč! Samozřejmě, že nic nešlo k nám, vše se odevzdalo ve škole a poté na poště. Nevadí, nám stačí ten krásný pocit, že jsme udělaly něco dobrého a že namísto sezení v lavicích u nudného výkladu, jsme se procházely čtyři hodiny na slunci před ochoďákem a seznamovaly se a různě koketovaly s příjemnými a bohužel i nepříjemnými lidmi.
A další novinka a zajímavá věc dne je, že mám ČOČKY! Ano, kontaktní čočky! Dnes jsme s mamkou byly objednané na oční. Tam mi je nandaly a půl hodinky jsme couraly po městě (nebo spíš vysedávaly v cukrárně u cappuccina) a poté jsme se tam vrátily s tím, že je všem v naprostém pořádku. Vůbec mě nic nepálilo, neřezalo, neslzelo.. Vše OK! Takže jsem tedy podstoupila nenáročný kurz nandávání,vyndávání a všelijaké ošetřování čoček a po nějaké té hodince a půl hurá domů! Dorazila jsem před chvílí, protože jsme s maminkou zas obcházely potraviny, DM..atd. Ale jsem neskutečně šťastná! Čočky mám na očích, vůbec mi nevadí.. A navíc tam teď půjdu ještě hodněkrát na kontroly, díky čemuž se uvolním z nepříjemných a nudných hodin jako je například chemie..atd. Jupíjej! Dnešek se vážně povedl :) ..Myslím, že fotky mluví za vše.
Hezký zbytek dne!

Špatný období

10. května 2010 v 21:06 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Asi jo. Asi fakt mám špatný období. Poslední dobou mě nic nebaví, z ničeho nemám radost. Jsem znuděná. Sakra, už ani to, že plánujeme odlet do Bulharska mě nijak netěší. Nejradši bych odletěla hned teď. Zbalit se a vypadnout z tohohle města, okolí ..zemi. Potřebuji si odpočinout od školy, lidí, stereotypu..

Stává se Vám to taky? Já doufám, že to bude lepší.., protože to není nic příjemného. Potřebuji nějaké oživení. Chci dovolenou!!! =(

Jinak - nevím, jestli jste se o mého bráchu vážně báli nebo Vás šimrala jsem holá zvědavost, ale musím Vás uklidnit a nakrmit zvědavé, že je brácha v pořádku. Včera byl hrát v Ostravě (rugby) a 3x dostal po hlavě, že má těžký otřes mozku. Dnes s tím byl na chýře, od tama ho poslali do nemocnice, kde si ho chtěli údajně nechat. Nevím, jak to přesně bylo, ale je doma. Živ a zdráv, jen trochu zubožený =D, ale žije. Omlouvám se, pokud jsem Vás nějak vylekala.
Fotka je focena webkamerou asi před týdnem.
M'ellies

Návštěvnost za týdny 26.4. 2010 - 2.5. 2010 a 3.5. 2010 - 9.5. 2010

10. května 2010 v 14:09 | M'ellies
Napíšu asi večer, teď běžím za Mončou, už se mi vrátila.
Jo a brácha je v nemocnici :(( ..vše večer, pa

Navstevnost za minuly tyden (26.4. 2010 - 2.5. 2010) je:
Pondeli: 42
Utery: 50
Streda: 35
Ctvrtek: 39
Patek: 28
Sobota: 59
Nedele: 71

Mé nohy umřely, vzpomínejte na ně v dobrém :)

9. května 2010 v 19:28 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Titulek nelže. Po tom, co jsem dnes vstávala ve 12hodin, jsem šla ven (se ségrou mé nejlepší kamrádky Moničky) s Luckou. Byla to krásná dvouhodinkovka, skvěle jsme si popovídaly a zjistily, že nejen s Monikou, ale i s Luckou si neuvěřitelně moc rozumím. Po dvou hodinách jsem šla ven ještě s Terkou, slíbila jsem to. Já hloupá jsem se nechala překecat k dvacetiminutové cestě do sk8parku s domněnkou, že aspoň tam někdo bude. Bylo tam narváno,ale žádní zajímaví lidé pro mě. A tak jsme šly zase dolů a couraly po náměstí až jsme narazili na spolužáka. Dalších pár hodin v čoudu. Teprve teď jsem došla domů a mám pocit, že mě mé nohy právě opustily. Bolííí... dala bych si masáž. Pět hodin lítat někde venku, mám dost.

A to nemluvím, že jsme včera s mamkou najely cca 1O km dost jízdy dost protivným terénem,když jsme jely od babi domů na kole.

A zítra zase škola! Ach, jak moc se mi tam nechce! =/ Ať už je aspoň středa. To máme ten květinový den.
Fotka je ze včerejšího večera. Ten úžasný plyšáček medvídek Mýval je od Mirečka <3 =(

Mám pro Vás překvápko..

M-Á-M-E--TO--V-I-D-E-O!!!

8. května 2010 v 14:51 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Ještě před tím než napíši, co mám na srdci, se Vám chci moc omluvit za včerejší absenci zde. Byl to strašně nabitý den a na blog vůbec nebyl čas.

Ráno jsem šla s notebookem k Terce, kde jsem si ho nechala a jen se Žákovskou knížkou letěla k mojí preventivní lékařce pro razítko na omluvenku. Naše třídní nám hold nevěří a pokud se nezúčastňujeme těch jejich šílených běhacích akcí, chce potvrzení od lékaře. Tak tedy. Pak jsem letěla zpět k Terce. Monču mám na Moravě až do pondělí =( takže jsme s Terkou u ní makaly na tom videu (na projekt TP Fest do školy) samy. Po čtyřech hodinách jsme si daly pauzu v podobě návštěvy čajovny. Šli jsme s partou úžasných lidí. Dohromady nás bylo osm. Vodnice jsme stihly dát za dvě hodiny tři =D plus ještě jeden čaj, džus, wasabi a kubánský dortík, mňam! V té čajovně se k nám připletl jakýsi Martin (jemu asi 17). Seděl tam s námi podstatně dlouhou dobu a já měla tu smůlu, že jsem se mu asi zalíbila, neboť stále vyžadoval místo vedle mě a když ho dostal začal mě objímat a hladit a já nevím, co všechno! Proboha! ....a já mu ještě blbá dala číslo!

Po čajovně jsme se s Terkou nečekaně dohodly, že u ní přespím, aby jsme mohly pokračovat ve videu a tak jsem utíkala domů pro věci, dala si horkou sprchu a na osmou hodinu už jsme byla s Terkou v DVD půjčovně pro nějaký horor. Pro zpříjemnění večera jsme si vzali horor Hra na utrpení. Nedoporučuji, na mě moc slabé, vůbec jsem se nebála =/ .. Poté jsme od nějakých 22hodin makaly na tom videu a skončily jsme o půl třetí, kdy už jsme doslova padly večerpáním do postele. A co myslíte, že ráno? V deset budíček, snídaně a opět dvě hodiny strávené u videu =X je mi z toho úplně špatně! Konečně to máme! Byly to tak neskutečné nervy, že to ani není možné! HURÁÁÁ! Máme  ho-to-vo! Ale zatím Vám to nemohu ukázat, je to naše překvapení před ostaními třídami. Až se to videu zveřejní ve škole, pak teprv budu uvažovat o nahrání na facebook. Na youtube to,ale dát nemůžu. Video má totiž 12minut!!!

Za chvíli jedeme k babičce :P, když je ten svátek matek. Dali jste něco maminkám sejři? :) Já letos ani nemusela nic řešit, neboť mě v úterý mamča vytáhla s prosíkem ze školy, že v květinářství mají překrásnou kytku s květináčem ve tvaru konve a tak byl dárek na světe :))

Fotka vpravo je taková nouzovka. Nemám totiž zrovna jinou. Je neupravená a ještě z Vánoc, tak na to moc nehleďte :)

Krásný den
M'ell

Chci do Ameriky, HNED!

6. května 2010 v 21:33 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Když už jsem Vám včera představila formou fotky část mé minulosti, co se vzhledu týče, tak v tom dnes budu i pokračovat. Snad se nezaleknete a nepřestanete ke mě chodit, když se dovíte, jaká jsem byla.
Tato fotka vpravo je ze sedmé třídy. Tedy tři roky zpět. Ta bledá blondýnka, které nechutně odrůstá barva jsem já. Neskutečně strašné. Mohu jen děkovat bohu, že fotka je špatné kvality.

Dnešek byl ucházející. Žádná škola, exkurze do pivovaru. Musím říct, že jsem byla lehce zklamána. Pivovar je starý, hnusný a děsně to tam v jejich prostorách smrdí. Ani pivo nás ochutnat nenechali a tak jsem aspoň koupila tři litry Ferdinanda domů. 1,5 litru světlé 12° a 1,5 litru tmavé 11° ..moc na pivo nejsem, spíš rodiče se olizují.
Přijeli jsme docela brzy a tak se u nás opět uhnízdily holky. Chtěly jsme pokračovat na videu - projektu, ale program se mi začal šíleně sekat, že jsme to odložily na neurčito. Měla jsem spát u Téry, ale jeli jsme k tetě na oslavu. Bratránek měl 15ctiny. Kráásně jsme popíjely víno a prohlížely si fotky z Ameriky. DOKONALOST!!! Já tam musím jet! Achjo, tak krásnéé všechno. San Francisko, Alcatraz, Las Vegas, Palm Springs, Hollywood, Las Angeles,New york..atd. Dost rozplývání. Zítra opět žádná škola, branné cvičení, kterého se nezúčastňuji. Místo toího si zajdu k doktorce pro razítko, poledne budu trávit u Rézy/Téry a na odpoledne je plánována opět Čajda a vodnice! :P

Mějte se krásně, mám Vás ráda...
...with love
M'ellies

Kdyby se dal koupit čas, oželím nákupy a začnu na něj šetřit

5. května 2010 v 21:20 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Jsem naprosto bez času! Nestíháám..

Dnes ke mě po škole šly holky za účelem konečně udělat to video na TP fest - ten školní projekt. To by jste stejně asi nepochopili, nebudu zbytečně rozvíjet ;). Důležité je, že jsme u nás stvrdly od půl čtvrté do půl osmé a máme hotovou zatím jen půlku. Tedy rozdělané video a v něm zatím jen naší šestou a sedmou třídu. Zbytek - osmou a devátou musíme udělat zítra. A právě díky tomuto projektu jsme hrabaly a hledaly neskutečně staré fotky z šesté, sedmé třídy..atd. A to, co jsme našli mě až děsí :D. Strašně se stydím, je to jeden velký TRAPAS!
Ano, na fotce vlevo jsem já. Jsem to já před čtyřmi rokami v šesté třídě. Jsou to už neuvěřitelné ČTYŘI roky a já si to pamatuji, jako by to bylo včera. Berte trošičku ohled na stáří fotky, než se mi budete smát. Nosila jsem brejličky od první třídy. Teď je nosím hodně málo. Za týden jdu na oční vyzkoušet čočky. Na té fotce :D nenamalovaná, plochá. Troufám si říct, že jsem možná ještě ani nevěděla, co podprsenka je :D. Ne, to asi přeháním.

Nicméně už je to minulost a já jsem teď ..stejná/jiná? Nevím, posuďte samy. Čtyřletá změna tu určitě je :-).
www.enjoy-me.blog.cz

Takže po tom, co holky odešly za hrozného deště chudinky domů, jsem únavou usedla k večeři a TV. Jsem tu jen na skok, protože za chvíli mám TOPstar a pak dlouuuhouu horkou sprchu ^^ . Strašně mě bolí záda! Musím začít cvičit :X Už pomalu zapomínám, co všechno jsem Vám chtěla říct..
Zítra jedem do toho Bene - exkurze v pivovaru :P a odpoledne tu zas budem makat na tom videu s holkama, takže nevím, kdy se ozvu, každopádně plánuji přidávat i do jiných rubrik než je deník, ale momentálně na nic jiného než rychlý deník nemám čas.

Ještě Vám doporučím skvělé pití a jdu :-*
www.enjoy-me.blog.cz

Mějte se krásně..

Vyprávěj mámo, jak to bylo

4. května 2010 v 17:41 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Marně přemýšlím, zda se teď na nějakou dobu nezaměřit spíš na jiné rubriky než je deník. Můj život je jeden velký stereotyp, který se takřka nemění. Jen někdy je něčím oživen a obohacen, ale to teď poslední dobou není nikdy.

Mám za sebou hnusný úterní školní rozvrh a před sebou poslední učící den v tomto týdnu. Ve čtvrtek jedeme do Benešova do pivovaru na exkurzi :P a v pátek máme branné cvičení. Fůj, naprosto zbytečné tohle. Musím zas vymyslet nějakou kloudnou omluvenku, protože tam běhat, jak kráva po stanovištích a ještě v děšti, nechci!
Příští týden ve středu 12.5. je květinový den, nebo-li den proti rakovině.. A my budeme opět bez školy, neboť jsme s Moničkou postavené před TESCO s krabičkou (plnou těch rozkošných žlutých kytiček za 2O,-) a pokladničkou. Takže lehárko. Přijde mi, že kdybych si teď odletěla na dva měsíce do Ameriky, jako teta, tak o nic nepřijdu.

www.enjoy-me.blog.cz

Dnes při odpoledce jsme dostali takové brožůrky, které jsme si museli povinně přečíst. Musím říct, že cokoliv povinného nesnáším a u četby to platí dvojnásob, nicméně tahle zezačátku nezajímavá kniha mě tak po dvouch stránkách neuvěřitelně vtáhla do děje a já za chvíli nevnímala nic jiného než ten text. Jmenuje se to "Vyprávěj mámo, jak to bylo" a napsala to Eva Erbenová. Jestli ji uvidíte v knihovně, knihkupectví nebo Vám jí někdo nabídne, určitě si ji vemte! Myslím, že nebudete litovat. Je to strašně smutné a zajímavé. Člověk si hodně uvědomí, co vlastně má a jaký je život a hlavně SVOBODA dar!

To je pro dnešeek vše :). Fotka je z pátku, kdy jsme byly ještě jakž takž střízlivé a při vědomí :D. Mám oranžové triko.

btw. Včera tu byla ta teta a světe div se! Ona mi přivezla dvě dokonalá trička! Jedno ROXY a druhé z Bershky. Překvapilo mě, že Bershka je i v Americe :D

M'ell