Tak, jak? ...

2. května 2010 v 13:52 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Omlouvám se všem nedočkavcům, co tu včera čekali na článek rozsudku. Byla jsem pozvána na večeři, takže sem nestihla napsat.

Ale nemusíte se bát, mám pro Vás dobrou zprávu :). Kdo si přál, abych skončila, má dovoleno plakat a smutnit, neboť jsem se rozhodla tu ještě ZŮSTAT. Tak nějak jsem projížděla Vaše blogy a komentáře a řekla si, že ještě končit nebudu.. ještě se mi nechce. Přeci jen mě blog baví. A taky jsem udržela na uzdě svojí zvědavost a poté, co jsem otevřela stránku www.blogger.com jsem ji také zas rychle zavřela a řekla si NE, ještě budu na blogu. Na blogspot mám času dost :)).

A co se u mě dělo od úterka?
V úterý jsme s Mončou oslavily její narozeniny a po škole si v parku bouchly šampus a trochu si daly na náladu :))
Ve středu jsme chtěly pokračovat, nicméně jsme zjistily, že naši, asi špatně ukrytou, láhev někdo ukradl :/. Co si to ty lidi dovolují? Prasata.
Ve čtvrtek jsme se neučili. Byl ten projekťák. Docela nuda, ale pořád lepší než sedět, jak zařezaná v lavici a poslouchat nesmyslnou a nudnou látku. Po škole jsme si to s holkama namířily do naší nové Čajdy na vodnici. Daly jsme si dva různé cizokrajné čaje a vodní dýmku s příchutí kokosu. Vynikající! Překrásný relax na měkoučkých polštářcích na zemi, za klidné hudby s vodní dýmku v ústech. Viz. fotky pod perexem.
V pátek projektový den pokračoval s tím, že už jsme byli ve třídě (namísto lítání po škole, po 'stanovištích' jak malí haranti, viz. čtvrtek) a malovali nějaké dva panáky. Jeden jakoby feťák a jeho nezdravý životní styl a ten druhý přesný opak, tedy zdravý životní styl.
Po škole jsem se hodiny válela na terase s knžkou a slunila se. V pět jsem vyrazila za Terezkou, s kterou jsme si zaskákaly na obří trampolíně její tety a pak jsme šly vstříc Čarodějnic, resp. za Moničkou a Míšou. Koupily jsme si pár lahví alkoholu, pár krabiček cigaret, nabrali další a další lidi a šlo se kalit na tradiční místo konání této slavnosti - rybník Marvánek. Stačilo málo a v počtu cca 25 lidí jsem už i jí propadala lehké opilosti. V sobě key rum, rum, všelijaká piva, fernet, vodku a víno a jak jsem byla veselá. Takhle to pokračovalo celý večer, kdy jsem se v úplné tmě lepila na lidi, které vůbec neznám a vášnivě se seznamovala se všelijakými lidmi, kteří buď uměli či neuměli líbat. Fuj. Nejhorší je, že si všechno pamatuji. A to, co si nepamatuji mi s radostí odvyprávěli svědci. Raději už nerozepisovat. Stav? Odchod domů - v jednu hodinu ráno za doprovodu úžasného kamaráda Jirky. Alkohol? Koloval v žilách neskutečně rychle a oblbnul mé mozkové buňky nebezpečně brzy. Cigarety? Dvě krabičky jsem dala určitě. Ale aspoň deseti značek. Kamarádi se podělili a tak jsem si vykuřovala Pallmall, LM,Malboro,Start,Petra a Davidoff. Nálada? Ta nejepší. Noví kamarádi? Tak patnáct jich bude.  Trapasy? Nespočitatelně moc. Vodnice? Taky byla, tentokrát s příchutí jablka. Prostě a jednoduše jsem si to moc, moc, MOC užila a zopakovala bych to hned. Jen škoda, že jsem tak krásný večer nemohla prožít s Mirečkem <3.
V sobotu nebo-li včera byl 1. MÁJ. Kdyby tu byl Mirek, kdyby nám bylo dovoleno být spolu, válet se na Petříně pod třešní a zamilovaně se k sobě tisknout a líbat a líbat, tak bych ten svátek milovala a byla šťastná. Ale protože on měl podělané MÁJE a neviděli jsme se, tak pro ně ten den neznamenal nic. Byla jsem doma, zabořená do knihy či hezkých filmů na Nově a doufala, že se aspoň ozve. Neozval. Teď už vím proč. Když jsem viděla fotky z MÁJÍ od nějaké slečny, jak se tam válel na zemi úplně namol, tak mi hned bylo jasné, že v tomto stavu mi odepsat ani nemohl. Co se dá dělat. Místo něho jsem olíbala toho medvídka, kterého mi dal. A večer, jak už jsem psala, jsem šla na večeři do místní restaurace a vinárny s Moničkou, Terkou, Monči mámou, Terky mamkou a mojí mamkou. Prostě naše dámská jízda. A nebo taky oslava, že nás vzali na školu. Byl to moc příjemný večer. Začal v půl šesté a končil v deset hodin večer. Snad nebyl poslední :o)
Dnes musím udělat video na projekt TP fest do školy s názvem Naše cesta alias čtyři roky školního života 9.A. Vůbec se mi nechce, ale udělat to musím! Pak to vložím na fb, či youtube.

A to je vše.

www.enjoy-me.blog.cz
v čajovně
www.enjoy-me.blog.cz
www.enjoy-me.blog.cz
www.enjoy-me.blog.cz
www.enjoy-me.blog.cz
a video ze čtvrteční návštěvy šk. jídelny :o!

Vaše 'comebacková'
M'ell
 


Komentáře

1 Adelaide Taylor | Web | 2. května 2010 v 14:55 | Reagovat

Také děkuji. Ikdyž jsem si to ještě nevyřešila už jsem zase zpátky.

Já rozhodně plakat nebudu spíš bych mohla plakat štěstím, že nás tak skvělá blogerky neopouští. A doufam, že ještě dlouho neopustí. Myslím, že blogspot by prot tvé nadání je jako šitý, ale musíš to vědět sama kde je ti nejlépe.

Koukám, že páteční večer sis opravdu užila. Ale nezdáš se, po tom co si do sebe všechno nalila a vykouřila no dobrá sbírka. :D

Moc se mi líbí tvůj pásek odkud ho máš?

2 Kop, Kopr.. Koprovka ♫ | Web | 2. května 2010 v 16:20 | Reagovat

Jsem ráda, že nekončíš :)
Škoda, že si nebyla s Mirkem na 1.Máje, ale tak večer sis to užila určitě dobře :P
Joo a moc děkuji za pochvalu!

3 Princess.N* | Web | 2. května 2010 v 18:24 | Reagovat

Taky bych zašla do naky taový cajovny  ae zadná u nas eni :/ i ty jedna pařmenko :D :D takhle chlastat :D:D já to někdy dělám taky a když to neni casto tak co by ne :D
je škoda ze ste spolu na toho 1.maje nebyli ://
ae vvecer ste si uzili :))
fotky krásný :)) ♥

4 Misz Janiszka | Web | 2. května 2010 v 19:00 | Reagovat

já říkám pravdu ♥
krásný fotky
jak koukám tak sis ty poslední dny pořádně užila =)

5 Kačulee | Web | 2. května 2010 v 19:45 | Reagovat

Tak to sis užila že?? :))..Takový čarodky by se mi taky zamlouvali,ty moje byli taky sůpr,ale jako vedení kámošky domů,která byla namol bych vynechala :D :D

6 tejinecckaa | Web | 2. května 2010 v 23:14 | Reagovat

jak na vas ty decka cumijou v tom videu.jinak je potesujici zprava ze jsme s holkama nebyly jedine kdo tak popijel:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.