Červen 2010

Po dvaceti dnech..

29. června 2010 v 21:45 | M'ellies |  ~ DayDiary*
Tak mě tu máte, v České republice.
Mám se krásně.
V Egyptě bylo úžasně, i když vedro (42°C). Teď jsou jen samé akce jako je tančení se třídou na náměstí, rozlučky..a takové ty volné krásné letní dny spojené s loučením s milovanou třídou a se slzami, i když se letos docela držím a zatím jsem brečela jen 18.5. na TP Festu.
Užívám si to! Užívám si život..
Je tak krásný. Prázdniny budou fajn.
Jedu na chatu, asi na Moravu, do Krkonoš, na tábor... a do toho budu chodit makat na brigády.
Blog mě absolutně nebaví, vůbec na něj nemyslím. Nechci říkat, že je konec, ale sami vidíte, jak to je. Prostě se možná zase někdy ozvu, nic víc nic míň.
Moc děkuji za chápavé komentáře, bohužel nemám ani tu chuť Vám na ně odpovídat. Blog se mi hnusí a na blogspot kašlu. Je mi teď líp. Kdo má zájem mě kontaktovat, tak Vám říkám, že jedině facebook je 100%. Už ani na ICQ nechodím.

Tak se tu mějte hezky a zas někdy..
Ještě foto z Egypta, aby jste věděli, jak vypadám :D pořád stejně hnusně!
www.enjoy-me.blog.cz
www.enjoy-me.blog.cz
www.enjoy-me.blog.cz
Víc fotek najdete na mým facebooku.
Ovšem musíte mi do žádosti o přidání napsat, že jste z blogu.
Cizí lidi ignoruji...

Mějte se fanfárově
M'ellííí

I don't know

9. června 2010 v 22:32 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Pěkně dlouho jsem se neozvala, ale pěkně dlouho! Přitom mi přijde, jako bych psala před hodinou a ne před devíti dny! Tudíž se mi psát vůbec, ale vůbec nechce. Blog mi nechybí, ale protože jsem nemocná doma, tak už nevím, co mám dělat a z nudy projíždím různé známé i neznámé blogy, přičemž myslím na ten svůj..a cítím se lehce provinile.

Mám období, v kterém absolutně nevím, co chci. Nemyslím tím, že nevím jestli si dám kafe nebo čaj.. proboha! Nevím, co chci od života.. Nevím, jestli to, co dělám je správné! A proto ani nevím, zda chci mít ještě blog. Spoustu mých oblíbených a dlouho známých blogů odešlo.. Připadám si tu teď tak sama :((, jako by mě všichni odepsali.. jako bych byla černá skvrna na bílém prostěradle. Je to zvláštní. Vlastně nevím ani, co kecám.

Chtěla jsem jen psat, že na tom čtyřdenním výletě, na Varvažově se třídou, to bylo strašně fajn. Lepší, jak minulý rok. Za celé tři noci jsem naspala cca 1O hodin. Dohromady naše třída tam dotáhla 3O litrů všeliakého alkoholického svinstva a na každého ze třídy připadly cca dva litry. Co víc říkat? Všichni, i já samozřejmě, jsme byli celé tři noci i dny v lihu. Ale totálně! Udělala jsem něco, čeho ani nevím zda lituji. Rozhodně, ale vím, že lesba nejsem! Bylo to prostě úžasný. Se vším všudy! Nechyběl brek, hádky, smích, kocovina, bordel, smok od cigaret, závratě, tráva ...a v pátek jsem byla nejvíc zhulená, vole..trávu jsem rozhodně neměla poprvé, ale tohle? To se mi ještě nikdy nestalo, dvě a půl hodiny v kuse! Neumíš si představit.. Prostě to bylo to nejlepší, co jsem kdy s těma lidma zažila, miluji je a děkuji za to, že to mohlo být. Nevím, co bude s blogem.. To se uvidí. 18.6. mám projev před celou školu spolu se spolužákem na TP Festu, budu mluvit o projektu a taky děkovat třídní za celé čtyři roky našich školních let na II.stupni..no ouvej, to bude slz! 19.6. odlétám do Egypta! Zapsat se uši! Nepíšu, kdy se vrátím, protože ani nevím, zda se sem do české republiky vrátit chci a proto, kdybych do desíti dnů nenapsala a pokud bych nenapsala tam a nevrátila se.... tak mě nehledejte, neplačtě pro mě, jistě se budu mít dobře..líp.
M'ellí