Červenec 2010

I still live, still breathing. . .

22. července 2010 v 21:51 | M'ellies |  ~ DayDiary*
www.enjoy-me.blog.cz
Popravdě? ..ani nevím jak začít.
"Hlavně nějak.." Honí se mi hlavou.

Takže ahoj, jmenuju se pořád stejně, vypadám pořád stejně s tím rozdílem, že jsem na blog měsíc s*ala. Pořád jsem se tak nějak přemlouvala, abych sem přišla, abych udělala nový lay, abych napsanla článek.. Toto trvalo:) Ale uff, mám to za sebou.

Nevím, co Vám mám říct. Prázdniny si užívám, i když to není ono. . . Minulý rok byly lepší. Nemusela jsem se trápit tím, že od září vejdu někam do neznámého prostředí mezi neznámé lidi, nemusela jsem řešit hloupou OpenCard a dělat si vrásky s občankou.. Nemusela jsem čekat až mé milé skončí pracovní doba. A teď? Všecko je to divné. Skoro každý den chodím na brigádu, po ní většinou jdu s kamarády na koupák nebo se poflakuji doma.. S Moničkou, tou nejlepší kamarádkou na celým tomhle světě chodím ven jen o víkendu, protože přes týden dělá dvanáctihodinovky :(

Z toho nic nedělání jsem už unavená!

V pondělí jedeme na tábor. Letos ož po osmé. Strašně se tam těším, STRAŠNĚ! A hned po táboře, tedy na druhý den jedu s Monikou na Moravu. Ach..budou to ty nejkrásnější chvilky za celé prázdniny!
Všemu nechávám volný průběh, nebaví mě řešit, co bude a plánovat. Takže co bude s blogem je ve hvězdách. Proto taky ten design:).. Blogspot mažu! Omlouvám se těm, které jsem zmátla a mysleli si, že začínám tam. NE! Jsem pořád tady.. Uvidíme, jak často tu budou přibývat články a kdo to bude číst. Je to složitější. O prázdninách tu nejsem a od září to bude pro mě náročné;)

26.7.-8.8. Tábor Růžená 2010
9.8. - 16.8. 2010 Morava

Mějte se hezky a užívejte prázdniny!
M'ellies