Srpen 2010

Back to school

28. srpna 2010 v 21:26 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz
Nechtěla jsem porušit slib a tak tedy píšu 2x do týdne (pondělí, neděle..).
Je to docela komické, vypadá to, že píši a hodně se do toho nutím, ale ..asi to opravdu jen tak vypadá! :D

Dnes mi skončila má práce, má brigáda, která trvala celé dva měsíce prázdnin s přestávkami, samozřejmě. A tak si zítra již po několikáté vyzvednu svoji poslední výplatu a pojedu s maminkou zkouknout pražské obchody a pokud možno nakoupit alespoň troje boty.
Dvoje lodičky do tanečních, jedny tenisky. Mám zálusk na Adidasky:P Tak mi držte palce, ať seženu:)

Poslední dobou pořád čtu. Vždy, když se najde aspoň minutka času, popadnu knihu a hltám stránku po stránce. Čtu takové ty dívčí románky. Autoři jsou většinou L. Stínil, L. Lanczová, D. Kirschová...a spol.
Možná jsem blázen, ale mě to vážně baví! Za tento půlrok jsem přečetla už nesčetně těchto knížek a stále čtu a čtu. Pomáhá mi to na chvíli zapomenout na svoje problémy a starosti a přenést se do děje knihy, do příběhu hlavních hrdinů a nutí mě zamyslet se nad jejich životem....

Včera a dnes jsou poslední prázdninové kalíci dny, na které jsem se taak strašně moc těšila a světe div se! Já včera ani dnes nikde nebyla! Opravdu to nechápu, co tak najednou. Včera mě teda omlouvá spaní u babičky, ale dnes...? Radši sedím u nudného filmu Taková normální rodinka, než abych vymetala pražské kluby. Nechápu.

Nevím jestli do prvního září ještě napíšu nějaký článek, každopádně všem přeji příjemný vstup do nového školního roku a co nejpříjemnější přechod letošním deváťákům na střední školu :)

Design je jednoduchý, zvláštní, divný... Je to směsice různě ořízlých fotek z mého facebooku. A fotka:) ...je rozdíl deseti let. V patnácti letech držím v ruce fotografii, kde mi bylo deset. Jak impulzivní.
M.

Už se nám to krátí...

23. srpna 2010 v 11:43 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz
Máme tu začátek nového týdne, který je i týdnem posledním. Co se aspoň prázdnin týče.
Je to hrozné, jak to uteklo.

Ještě s větší hrůzou jsem zjistila, že jsem se samou láskou v předchozím článku ani nezmínila o mých 15-tých narozeninách, které jsem 3.8. na táboře oslavila. Bylo to fajn, nač to nějak rozvíjet, už je to daleko a já se chci zaměřit spíš na něco jiného. I když táboru se to taky týká.
Už je to lepší, i když na Kubu stále myslím, stále si prohlížím jeho fotky a stále je mi smutno, ale už míň.. Co jiného můžu dělat.
Chodím do práce a chodím pařit(viz. fotka :D) a je mi celkem fajn.
V sobotu byl sraz z táborem. Strašně ráda jsem viděla alespoň pár těch lidiček, co dorazilo. I když ON tam pochopitelně nebyl. Jednalo se pouze o starší oddíly a jejich vedoucí. Škoda :(

Taky už mám naplánováno s kým se vydám prvního září směr Obchodní akademie :D. Shodou náhod tam totiž jde moje kamarádka z dětství. To potěší:)... Hned je mi líp, že nejdu sama.

Už musím končit:) jdu zas do práce. Ale abych nezapomněla! Moničce, mojí nejlepší kamarádce (na fotce uprostřed) se včera v 1hodinu ráno narodil bráááška! Konečně:) je úplně krásnej, sladkej. Honzíík! Lev jeden :P jako já.
M.

Neverím, že si nebol vyrobený pre mňa

17. srpna 2010 v 23:32 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz

Je tu nový design, jsem tu kupodivu i já. Prosím berte ho s nadhledem, opravdu nejsem žádný mistr a grafika je pro mě španělská vesnice. Není přece důležitý vzhled, ale obsah. Nesuďte knihu podle obalu...

Mám se dobře. Pořád si tak nějak žiji v Té své pohodičce. Na táboře bylo krásně, ostatně jako vždy. Opět jsem tak potkala JEHO, mého srdce šampióna a stejně jako před rokem a před dvěmi lety, jsem se do něj bláznivě zamilovala. Tato platonická láska trvá už tři roky a já si nemohu pomoct.. Je mu dvacet-dva let a je překrásný.. Dříve snad dělal i modeling. Je to prostě kus!
Každý rok se snažím s ním hodit řeč a seznámit se víc a víc. Bohužel se se tak moc často nepotkáváme, protože má na starost menší oddíly, kdežto já jsem v těch nejstarších. Takže nad ním rok co rok slintám při snídani, obědě a večeři.
Moje láska k němu byla letos o to víc intenzivnější, protože jsem si pro něj na diskotéce došla a tančili jsme spolu na ploužák. Bylo to  Ú Ž A S N É! Zase jsem se o něm dozvěděla spoustu podstatných věcí. Prostě jsem ho tam celých 14dní svlékala a svádila pohledem. Nic nebylo. Kupodivu. Mohla jsem se spokojit aspoň se slušným výhledem na jeho chatku, tudíž i na jeho tělo, když se převlékal.
A pak bum bác rána jak z děla udeřila na moje srdce! Odjeli jsme domů a já ho viděla naposledy. Věděla jsem, že zas celý rok budu trpět a brečet nad jeho fotkami a že ho možná uvidím AŽ za rok! JO, život je BOJ! Sice mám jeho facebook, ale on tam nechodí... Už rok čekám na autorizaci. Číslo si zjistit můžu, ale buďmě realisti...myslíte, že mám u něj šanci? Já taková malá, ošklivá a nezkušená puberťačka?

Na tu Moravu jsme s Monikou nakonec nejely! Pořádný důvod doteď neznám a dost mě to mrzí. Prý to zrušila babička, protože se do rodiny narodil nějaký potomek a oni odjeli na pár dnů někam se na něj podívat. A jindy už jet nemůže, není čas....
Teď se totiž má práce rozšířila i o posedávání na recepci v jednom hotýlku. Je na mě zvedání telefonů a ubytovávání hostů. Slušná dřina a hlavně velká vlna zodpovědnosti!!!

A jak se máte Vy?
Taky máte tak šíleně moc smíšené pocity z nástupu na střední školu?
M'ellies