Září 2010

Just gonna stand there and watch me burn..

20. září 2010 v 20:07 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz
Aby to tu bylo trochu veselejší, tak přidávám nějaký barevný obrázek, mých fotek už bylo dost.

Už to bude měsíc, co pilně studuji Obchodní akademii a mám se dobře. Líbí se mi tam, už jsem si zvykla. Lidi jsou strašně v pohodě. Vstávání v pět přežívám, největší problém byl donutit se denně aspoň dvě hodiny učit!
Proto se mi můj volný čas zkracuje a zkracuje, že na blog si ani nevzpomenu. Uvažuji o tom, zda to tu nesmazat celé. Přeci jen moji dávní milovaní čtenáři jsou se svými blogy už taky pryč a já jsem tady sama samotinká..sem tam někdo přijde, ale.. už to asi nemá cenu.

Byl tu nějaký dotaz, kde mám Archív. HA! :D Archív tu byl už ani nepamatuji. Ten design se ani designem nazvat už nedá. Absolutně na to nemám čas, chuť, náladu.. Prostě čirá jednoduchost a kašlu na to.
Ve škole je to s těmi známky dost kolísavé. Jednou za pět, podruhé za jedna či dva. Snad se na té škole udržím. Je to docela dost těžká škola.
Zítra se fotíme. To bude vtipný. Jsem strašně nastydlá! Neustále kýchám, smrkám a kašlu.. Nos mám, jako rudou bambuli a mám pocit, že každou chvíli budu smrkat do hedvábí, jak ho mám podrážděný a citlivý! Umírááám :D

Tak zase někdy,
M'ellies

Žiju si svůj Discopříběh..

12. září 2010 v 14:23 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz
Už je to dva týdny, co jsem napsala poslední článek! Jak ten čas letí...

V nové škole se mi moc líbí:).. Máme tam strašně fajnové lidi a výbornou, mladou třídní! Pomalu si začínám zvykat na vstávání v pět hodin ráno a nechutné dojíždění.
Chtěla jsem napsat minulou sobotu, než jsme v pondělí jeli na seznamovák, ale nějak mi to nevyšlo:). Opravdu teď s časem zápasím. Snažím se udělat si nějaké volno pro sebe, hlavně skloubit můj rozvrh s rozvrhem mojí nejlepší kamarádky, kterou nechci za žádnou cenu ztratit a tak se snažíme vídat, co nejčastěji a pak tu jsou taky páteční a sobotní večery, které si naplno užívám s přáteli ze základky...

Co se týče školy, tak rozvrh máme úplně luxusní, až na každodenní začátek vyučování v půl osmé.
Po seznamováku jsem i zjistila, že máme asi nejlepší kolektiv ze všech prváků na škole. S holkama si hodně rozumíme a myslím, že nebude problém spolu vycházet čtyři roky a pomáhat si.
Na seznamováku jsme byli od pondělí do čtvrtka v Doksech u Máchova jezera, nádherný místo!

Co se týče mého starého života, tak zrovna tento pátek jsme měli třídní sraz:).
Byl úplně první od Vysvědčení a strašně ráda jsem ty lidi zase viděla..
,,Pátek mi začínal v pět hodin ráno, kdy jsem vstávala do školy a následně v šest hodin odcházela na autobus,vlak, metro a tramvaj. Ve škole jsem díky veselému klábosení se spolužáky cestou měla hned pozdní příchod. Vyučování končilo ve dvanáct, kdy jsem hned ze školy spěchala s Monikou na Chodov. Než dorazila i ona nakoupila jsem si potřebné učebnice a pak jsme spolu nakupovaly, jakjinak:). Koupila jsem tričko a bačkůrky. Víc utrácet nešlo, ty prachy byly určené na učebnice! :D Po vydařeném odpoledni jsme kolem šesté dorazily k nám do města, kdy nám v kapse zapípala sms se zprávou, že cca za hodinku je v jedné hospůdce třídní sraz. No takové kvapy jste ještě neviděli! Okamžitě jsme zinformovaly bráchu, který nás hodil nejdříve k Monče domů, pak k nám. Rychlé přípravy na páteční bujarou noc a následný odvoz do Světic, do hospůdky Alma. Pivo teklo proudem a zábava se příjemně rozjížděla. Úderem deváté hodiny jsme nasedli do taxíku a nechali se odvézt před náš místní Disco club Ballagio, kde jsme strávili zbytek páteční noci."

V sobotu, kdy jem vstávala v děvět hodin, rychle si umyla nevábně vonící vlasy, jsem vystřelila na vlak a jela do Prahy na Kačerov na již druhý sraz tábora:). Byl samotřejmě opět úžasný. Sešlo se asi pět vedoucích a cca dvacet dětí. Opět jsme se všichni v dobré náladě bavili u her, jako jsou Activity..atd. Ačkoliv jsme tam byli už od dvanácti, domů jsme jeli až v šest. Doma jsem vyčerpaně padla na gauč a sledovala animáček na nově, když ale dojel můj bláznivý dvacetičtyř letý strýček a začal mě a mamku přemlouvat, ať jdeme i dneska do Balla nebo do Sportu. No samozřejmě, že jsme se ukecat nechali a nechybělo málo a já už jsem zas s pár přáteli tančila na parketu v Ballagiu. Sierra párty se opravdu vyvedla! Jsem ráda, že jsem šla:)
No a zítra zas do školy.. Takže si půjdu splnit svoje školní povinnosti a hurá do víru úklidu, ať mamka nehudruje :D ..

Mějte se fajn a napište mi,
jak se máte!!! :-)

M.