Říjen 2010

I hate wake up early!

31. října 2010 v 15:01 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz
Měla jsem strašně krásné prázdniny! Opravdu jsem si je užila. Nejdřív víkend v Krkonoších, pak zpět do Prahy a dva dny ve škole, a potom prázdniny a zase v Krkonoších, ale v jiném místě. Já to tam miluji <3 . To ticho a ten klid je balzám na duši.
Jen co, ale dorazím domů, náladu mi zase trošku zkazí facebook, asi si ho vážně zruším:/ Blog, ale nezruším. Možná přestanu definitivně psát, ale nezruším ho. Je to až moc velká srdeční záležitost!

btw. Mě se nechce do školy:(
www.enjoy-me.blog.cz

Můj vodopád štěstí . .

5. října 2010 v 16:30 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz
Zrovna mám minutku čas, než půjdu na autobus a tak píšu..

Mám se dobře. Škola mě nebaví, ale dá se přežít. Kolektiv máme celkem fajn, s holkama je děsná sranda:) ..dneska jsme byly po škole zase v čínský restauraci. Poslední dobou tam chodíme strašně často.
Už jsem si zvykla na vstávání v pět a odchod z domu v šest ráno, kdy je ještě pořádná tma!
Vyučování od půl osmé má i svoje výhody. Už ve dvě jsme venku ze školy. Většinou jdu rovnou na vlak, pokud nejdem s holkama na jídlo. No než se dopotácím domů je půl čtvrtý a pak většinou doma spím, uklízím, učím se nebo někam jedu jako právě dnes:).

Dnes mě hřeje krásný pocit. Nemusím se učit a zítra vstávám v 7hodin. Jdeme na exkurzi na Vyšehrad, no jo cestovní ruch:P. AŽ V SEDM HODIN! Díky Bohu! Je to tak nádherný vyspat se, jak jsem si jen mohla na základce stěžovat?!

Víte, co je vtipný? Náš ředitel kandiduje do voleb, jako předseda KSČM je skoro všude v metru na plakátech. A když takhle jednou ráno v sedm jedete po eskalátorech na Náměstí Míru a hrozně se mu smějete přes celý metro je vše oukej... dokud nezjistíte, že stojí na eskalátoru ob dva lidi za vámi :D:D:D

Jinak jsem stále single. Myslím, že tu byl dotaz. A nijak mi to nevadí. Na svůj protějšek bych neměla ani čas. Na fb už tolik aktivní nejsem. Smazala jsem si hodně fotek, hodně informací o sobě i pár "přátel"... Žádné statusy, nic. A je mi dobře. Jdu na ten bus, ať mi neujede:P

M'ellí