Listopad 2010

Ta pravá Vánoční atmosféra přijde až s pohádkama!

28. listopadu 2010 v 15:32 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz
A už je zase po víkendu. Strašný, jak to letí. Ale buďme rádi. Vánoce jsou skoro za dveřmi. Jak já se na ně těším. Akorát mě zas, jako každý rok, stresují návrhy na dárky a finance, protože žádné nejsou:D. Jsem zvědavá, jak vystačím, když mám tolik přáátel a taak velkou rodinu!

Ale hlavní je, že jsme všichni zdraví, ne? Vůbec nemám žádné nové fotky. Čím jsem starší, tím častěji nakupuji a méně se fotím. Když vidím, jak každý den přidávají ty třinácti-leté nebo čtrnácti-leté holky na fb svoje úúžasnéé fotky a jen čekají, kolik kluků jim pod to bude psát komentáře typu : "Slint:*" , "slušinkáá..<33" ..atd. tak je mi lehce nevolno a občas i do smíchu. Není to zas tak dávno, co jsem tohle dělala taky, ale jsem ráda, že už jsem z toho vyrostla.

Poslední dobou hodně často projíždím blogy různým stejně starých holek, jako jsem já a vzpomínám na svoje nejlepší blogová léta. Několikrát mě napadlo si za založit mega-super-skvělej blog a zase začít, ale pak mě to zase přešlo. Asi už to není pro mě. Nebaví mě každý den přidávat, vymýšlet si jakýkoliv kraviny, abych zaujala lidi a hledat různý fotky, texty na zkopírování. Takže tak.

A jak jsem na tom s láskou?:)) A jééje... přišlo přesně to, co jsem si přála, ale teď když to mám, nevím jestli to tak chci, jestli jsem šťastná. Ve škole jsem se seznámila s jedním čtvrťákem, který je teda úplně mucQ:* nebo jak to Vy píšete:D ... No, po čase se ukázalo, že si hodně, HODNĚ rozumíme a že kupodivu bydlí blízko mě! Až se toho děsím. No, co říct. V pátek jsme spolu byli na disco, zbytek už si domyslete:P .....
ale nestěžuji si.

Máme tu první adventí neděli, za okny je sníh a já zapaluji svíčku. Je to tak nostalgické! Večer jdu na rozsvícení stromu na náměstí. Chtěla jsem jí včera na Staromák, ale nakonec jsem šla radši do tanečních, tam mě to baví víc:).. S mým kamarádem Kubou (viz. fotka) hodláme protancovat celý svět v latinsko-amerivkých tancích. Tak nám držte palce. Po Vánocích začínáme trénovat s mistri ČR a 8.ledna nám začínají i kurzy pro pokročilé tanečníky.

Jo a nemám, co na sebe!:D Potřebuji už Štědrý večer, protože jsem si nakoupila straašně oblečení, které pochopitelně teď ještě nemůžu nosit:/. Konkrétně dva svetry, tričko, bundu, vestičkuu, boty a pásek!:P
Ta dávno zapomenutá
slečna M'ellies

I can't help myself

19. listopadu 2010 v 14:36 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz

Hi,
za měsíc a týden už to bude rok, co mám tento blog. Neuvěřitelně to letí! Můj nejdelší blog, můj nejzanedbanější blog..

Mám se dobře. Snažím se, aby to depresivní počasí neubližovalo mé náladě a mysli. Snažím se venku nezmrznout, ráno vstát a už neusnout a podávat skvělé výkony. Jakžtakž to jde. V úterý jsem byla v Polsku. Proč? S kým? Se školou, v koncentračním táboru Osvětim. Co k tomu říct? Je to hnusný, hodně hnusný. Je to horší než si myslíte. A je tam zima, mokro a mlha. Vždycky jsem se tam chtěla podívat, protože už jsem byla i v Terezíně, tak jsem si splnila sen, ale .. poprvé a naposled. Už tam nikdy nechci! Nejednou se mi tam udělalo fakt špatně a to jsem myslela, že jsem silná povaha! No, jak často se člověk zmýlí:).

Tento týden jsem byla ve škole pouze jednou a to ze zdravotních důvodů, které se už snažíme řešit. Dnes jsem šla na krevní odběry a testy. Bojím se výsledků, bojím! A máme tu víkend. Ani ty zdr. problémy mi nezabrání si ho užít! Dnes večer možná vyrazím někam na disco a zítra do tanečních, a neděle? Ta bude jako vždy odpočinková:).

A je mi smutno. Umřel další můj psí kamarád:(( ...Babičce fenka Bingoška, máma mojí Becinky. Smutné:(