Prosinec 2010

Společensky unavená

30. prosince 2010 v 17:32 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz
Vůbec nemám chuť psát, ale o něco málo se pokusím. Jsem totálně vyšťavěná. Právě jsem opět přišla z tanečního semináře, který se koná u nás v městském kulturním středisku už druhý den a trvá tři hodinky. Jedná se o latinsko-americké tance a standart, s kterým jsme s Kubou začali teprve nedávno, takže jsme zatím takoví amatéři:D. Ale snažíme se vyšplhat, co nejvýše. Je to hrozná dřina. Přijdu vždy domů úplně vyčerpaná s bolavými nožkami. Jsem zvědavá,jak to budu stíhat se školou. Nejspíš budu jezdit ze školy rovnou na latinu, což bude dost záhul.. Ale zvladli to i jiní musíme i my. Je to i psychicky náročné, hlavně zezačátku, kdy se teprve všechno učíme a ne všechno nám jde hned a někdy nejsou ty výsledky vidět tak,jak by jsme si přáli. Připadám si jako děsně nemotorné dřevo, ale to je prý normální. Tak uvidíme.... Držte nám palečky. Když to půjde tak 22.2. 2011 budeme mít první hobby soutěž pro začátečníky:)
Jinak zítřejší Silvestr oslavím v Krkonoších s rodinkou, ale pouze s mladou částí naší rodiny, což je věková hranice cca 17-37let.. Takže to bude bomba:) No a pak se vrátíme asi hned v sobotu nebo neděli a v pondělí už je škola >.<! Strašně rychle všechno utíká. Nemám ráda vstávání a z dojíždění je mi taky na nic. Je to krutá změna a moje tělo si zvyká velice..velice pomalu:((( Ach zlatá základka, kterou jsem měla 450m od baráku!
M*

Co vlastně chci?

27. prosince 2010 v 19:03 | M'ellies
Je to zvláštní, ale mám chuť napsat! Stejně jako jsem měla včera chuť jít ven se opít a propařit noc.. No, nestalo se tak,bohužel. O to víc se těším na Silvestra, až si tu veselku vynahradím. Začíná mě mrzet, že tahle stránka nemá čtenáře. Přemýšlím, zda to tu nerozjet. Možná tak učiním. Určitě to,ale nebude jako dřív! Žádné přiblblé zkopírované blbosti. Jen čistě já, moje myšlenky a hříchy. Snad to někoho zaujme a i kdyby ne, tak co na tom záleží. Určitě nebudu přidávat 1O článků denně. Ani 5.. někdy možná ani jeden. Ale, co já vím. Je to jen zkouška:) A strašně ráda bych tu našla znovu tak super partu lidí, jako v dřívějším čase. Budu v to doufat, jinak to snad ani nemá cenu.

Dnešní den jsem hezky protvrdla doma. Uklidila a jela nakoupit do Billy, toť vše. Pořád si jenom čtu nebo koukám na bednu. Už mi z toho hrabe. Už chci středu a jít se vytancovat na parkety našeho městského kulturního střediska. Mám totiž chmury z toho, že na mě nejlepší kamarádka kašle. Stále nemá čas. Co bych chtěla? Aby nám to dvouleté nejkamarádství vydrželo, když jsme teď obě na jiné škole? ... Asi ano. I když jsem teď poznala desítky super lidí, nikdo není jako ona. Jí se totiž žádná nevyrovná.
www.enjoy-me.blog.cz
Monica & me, autumn 2009, October, a year ago
M*

Už to bude rok

26. prosince 2010 v 21:05 | M'ellies
Zítra to bude rok, co byl založen tento blog! Možná i proto se ta z(a)tracená M'ellies ozvala. Není to důvod k slavení, protože už dávno jsem tu neaktivní. Je to spíše k pláči. Další blog, který mi ani rok nevydržel. Anebo vydržel? Vždyť stále žije, jen už je to tu mrtvé.
www.enjoy-me.blog.cz
Udělala jsem nový design, když teda bude mít ty narozeniny zítra..
Jinak se mám krásně. Užívám si života. Nových lidí ve škole, s kterými se úspěšně den co den seznamuji víc a víc a teď taky prázdnin. Vánoce jsem měla krásné! Dostala jsem od Ježíška spousty krásných dárků a jsem šťastná. Začala jsem tancovat latinsko-americké tance a tím si plním svůj sen. 29.prosince máme dvoudenní soustředění a hned poté odjíždím na hory pořádně zapít Silvestra! Takže si nemůžu stěžovat. Fotka vznikla 24.12. 2010 v 17:54hod. Je tu jen proto, aby jsme věděli, jak vlastně vypadám a taky, aby tu aspoň maličko navodila Vánoční atmosféru.

Jinak je mi jedno, že sem nikdo nechodí. Že to tu nikdo nečte.. Nechodím sem já, tak proč by jste sem chodili Vy? To je přímá úměrnost.

www.enjoy-me.blog.cz
Ještě jedna fotka a já zas letím.)) Můžete jen doufat, že se zas někdy a brzy ozvu


P.S. s tím klukem to nijak nedopado - je to debil!

Ahoooj
M*