Leden 2011

Smazali mi facebook!

13. ledna 2011 v 18:35 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz
Ano, slyšíte správně. Opravdu mi smazali facebook! Dnes ve škole, okolo deváté hodiny, jsem na něm ještě byla, ale když jsem okolo páté přišla domů, tak se mi už přihlásit nešlo. Stále mi to psalo, že byl účet deaktivován! Byla jsem pěkně vytočená a začala to řešit. Po dlouhém zoufalém hledání jsem dostala info, jak dostat zpátky svůj účet, ale bylo tam pár háčků - napsat anglickou žádost adminovi facebooku do Ameriky a přiložit k tomu svojí občanku! No to jsem se samozřejmě bála. Nakonec jsme to vyřešili tak, že jsem občanku opravdu oskenovala, ale mé soukromé údaje jako je rodné číslo, číslo OP ..atd. jsem vymazala. A teď jen čekám, zda mi potvrdí totožnost a facebook vrátí.
Byla jsem neskutečně naštvaná, ale už jsem nějak vychladla. Tak nějak si začínám zvykat, že teď facebook nemám a možná dlouho mít nebudu. A když nedostanu zpět svůj profil, tak si nejspíš založený nový, ale více inkognito. Méně fotek, méně informací.. Pomůže mi to víc se od facebooku odpoutat. U toho starého účtu jsem nikdy neměla to srdce smazat si několik fotek nebo přátel. Teď si je ani nepřidám, takže by to bylo v jistém směru lepší.

No nic, uvidíme, jak se bude situace vyvíjet:-). Jinak já se mám fajn. Přežívám jeden z nejhorších týdnů. Jelikož jsem celý minulý týden a ještě kousek před Vánoci ve škole nebyla, tak teď dopisuji miliony písemek a doháním látku a zápisky... Je to velice náročné. Za chvíli se jdu zase učit. Zítra mě čeká čtvrtletka z francouzštiny, matika a zeměpis cestovního ruchu. Je toho dost. Už se těším až bude po Vysvědčení. Už nejsem na základce, vyznamenání to nebude. Pár trojek a sem tam i nějaká čtyřka. No co se dá dělat. Říká se, že prvák je nejhorší. Ta aklimatizace má na tom dost vliv.. Hlavně, že nepropadám;-). Mějte se hezky, ahooooj
M*

Silvestr was so funny!

6. ledna 2011 v 17:02 | M'ellies
www.enjoy-me.blog.cz

Zdá se, že se stále najde někdo, kdo zabloudí na mé stránky a mě to neskutečně těší.
Divím se, že to vůbec říkám, ale nudím se. A ten design se mi nelíbil. Nemám ráda růžovou.
Takhle je to lepší.

...

www.enjoy-me.blog.cz

Silvestr byl fajn. Hodně fajn. Strašně jsem se bavila a celkově to byl jeden z mých nejlepších večerů. Poznala jsem spousty skvělích lidí..atd. Ale ztratila jsem mobil. Hledala jsem ho všude, kde jsem byla a do pátrání se zapojilo asi 25lidí, ale kde nic tu nic. Nevadí. Nikdy jsem nic neztratila, tak to někdy přijít muselo. Jen nevím, jestli jsem ho ztratila v roce 2010 nebo 11. Doufejme v to první. Druhý den jsme jeli na sáňkařskou dráhu s partou úžasných lidí a pár kousků z rodiny. Bylo to skvělý. Určitě někdy zajeďte do Špindlu vyzkoušet to. No a pak jsme šli do restaurace na jídlo, kde jsmwe potkali Leoše Mareše. Povím Vám, že na živo je hroznej. Hrozně ošklivej, vyhublej a vůbec celej divnej. Seděla jsem asi půl metru od něho, takže jsem slyšela každýho jeho slovo, co vyprávěl té své milence, ale nic záživného. Samá E2 a jeho ranní show.
www.enjoy-me.blog.cz

A druhý de v neděli 2.1. 2011 jsem se vrátila domů úplně nachcípaná. Takže jsem v pondělí ráno šla k doktorce, samozřejmě mi napsala šíleně léků a já jsem celý týden doma. Je to docela otrava,ale mám tu prima společnost:-). Je to můj kamarád, s kterým se znám od dětství, ale od nějakých svých 6let jsem ho neviděla. Až teď jsme se potkali v tanečních a pak v latině, kam jsem začala chodit tancovat. Je o pět let starší a není moc hezký, ale je to hrozně hodný, šikovný a chytrý člověk. Od malička mi ho máma předhazovala, já ho nikdy nechtěla, ale teď je mi ho líto. Přeju si s ním být vážně dobrá kamarádka a pomoct mu najít nějakou slečnou, protože tenhle člověk si to zaslouží <3. Jenže teď není online, a já se nudím:-D. S blogem to nijak nevypadá. Žádná rozjížďka, žádný konec.
www.enjoy-me.blog.cz


Teď mě čeká perné období. Jelikož jsem tento týden nebyla ve škole a ani zítra nejdu, tak budu příští týden ze všeho zkoušená a samé testy! Taky začíná plesová sezóna, takže já si zítra jedu konečně koupit boty na latinsko-americké tance <3 , pak na chvíli na trénink a pak jedu na ples mé nejlepší kamarádce, ikdyž nevím jestli ji ještě mohu považovat za nejlepší. Ale už mě to ani nemrzí. Poznala jsem spousty jiných lidí, mám teď jiný život a pokud mne ona do svého nechce, pak se vnucovat nebudu.

M'ellies