Březen 2011

Jak se má M'ellies?

12. března 2011 v 16:27 | M'ellies
Skoro po dvou měsících jsem se uráčela přihlásit se na blog.cz, změnit layout a napsat! Co se to se mnou stalo? :-D Taky jsem si stihla všimnout, jaké změny jsou na blog.cz a musím říct, že docela i k lepšímu.

Zítra to máme dva měsíce od posledního postu. Co se u mě za tu dobu změnilo? Hodně i málo. Jsem šťastná, moc šťastná. Naposledy jsem psala, že mi smazali facebook. No to bych nebyla já, abych ho od nich zpátky nezískala! Takže za pomocí pár rad od Schenzai Mitao jsem přes anglický mail a přiloženou kopií občanky ho za dva dny měla zpátky. Uf.
Taky se u mě změnil stav. Respektive nádherné několikaleté přátelství mezi mnou a o 5let starším Petrem se změnilo v ještě krásnější lásku a už jsme přes měsíc ve vztahu a oba si to moc užíváme. Taky tancuji mnohem intezivněji. Tréninky máme až 4x týdně a je to prostě parádička. Ve škole se mi v rámci možností daří. Co víc si přát? Teď máme prázdniny:P (Praha 2). Takže pohodička. Dnes jsem si udělala takové volníčko od všeho. Jsem celý den doma a jen si čtu knížky, které jsem dostala k Vánocům a kvůli nedostatku času je ani neotevřela a také proto jsem trošku aktualizovala blog. Až večer jdu s těmi nejúžasnějšími lidmi z klubu, tanečníky, si sednout do oblíbené hospůdky na pivo....
Už jsem tady říkala, že my jakožto tanečníci milujeme plesy? Ne. Tak Vám povídám, že lepší zábavu snad ani neznáme. Co je lepší než tancování propojené s alkoholem, pěknou hudbou a fajn lidmi? Asi nic. Za tuto plesovou sezonu jsem obešla 9 plesů. Z toho 5maturitních (4 v Praze [OA Vinohradská,OAEL Svatoslavova, ČAO Dr.Edvarda Beneše Resslova, Gymnázium Říčany] a 1 v Trutnově [ČLA Trutnov]) a 4 ostatní (Fuego ples, Záchranářský ples, Hasičský ples, Skautský ples). Jsem na sebe pyšná a už se těším na příští rok.

Právě z příprav na plesy mám i nějaké fotky. Dvě můžete vidět v záhlaví. Další máte v celém článku a ostatní vidí jen ti, co mě mají na facebooku:)...