Duben 2011

Tancuj, tancuj vykrůcaj..

16. dubna 2011 v 23:21 | M'ellies
Je to smůla. Zrovna, když mám chuť sem dát nějaký svoje nový fotky a pozměnit design, protože tenhle je šílenej, tak zrovna blbne blog.cz, jinak si to rudý oko, co mi neustále vyskakuje se slovy "CHYBA: Nepodařilo se vygenerovat styly do příslušného souboru." nedovedu odůvodnit.

Ačkoli mě neskutečně odrazuje psát na blog, když je design hroznej, přece jen sem pár řádků vložím. Jsou to výkřiky do ticha! Měla bych jít spát, zítra vstávám před devátou, což je docela luxus, když jinak vstávám v půl šesté, ale to je pracovní den. O víkendu to pro mě vždy bylo nepochopitelné - proč lidé vstávají dřív, jak o poledni. Dnes je to pro mě naprosto normální součást víkendu, jelikož míváme semináře latiny (tance) a jiné akce, takže to za to stojí. No a to mám právě zítra. Strašně se těším. Miluji tanec. Nemohu se ho nabažit. Co na tom, že tancuji 5x týdně 2hodiny? Zbožňuji to a přijde mi to málo! Táta mi říká, že jsem blázen, že bych si měla dát odpočinek, ale já nechci. O Velikonočních prázdninách ani nejedu na chatu, protože budu tančit, tančit, tančit!!! Sakra, chci být úspěšná. Chci dřít a chci Mistrovskou třídu!

To jsem se trochu moc rozvášnila. Můj život by se dal shrnout několika body:
  • škola
  • tanec
  • Petr <3
  • rodina
  • přátelé
Ale nestěžuji si. Svým způsobem mám to, co jsem chtěla. Už mi ani ta škola nevadí.. Zvykla jsem si. Co jinýho můžu dělat? Nothing. Odejít nechci. Dokonce mi už ani ta půlšestá hodina ranní nepřipadá nekřesťanská.. Možná je to tím, že je teplo a světlo. Ale stejně už chci prázdniny. Víkendy utíkají moc rychle . . . Kolikrát nestačím to, co jsem měla v plánu. Ale jsem šťastná, že se nezastavím. Že mám tolik práce a věcí, že nemám čas se zastavit a přemýšlet nad blbostmi nebo se, nedejbože, nudit!
Už budou Velikonoční prázdniny! Ach, och! A pak letní prázdniny.. Hrozně si přeju, aby čas utíkal a zároveň mě to děsí.. Neustále se na něco těším, ale taky vím, že rok od roku to bude na tý škole a vůbec v životě těžší. Sakra, proč se už v prváku stresuju z maturity??? Protože mám letos kolem sebe děsně lidí, co letos maturuje a tak nějak to prožívám s nimi. Asi z toho zešedivím:D.
Navíc je přede mnou teď jedno zásadní rozhodnutí. Vím, že nemám moc čas a že, když řeknu ANO, tak už se to nedá vrátit! Prostě pojedu a žádnej storno poplatek nepůjde. TO NENÍ DOBRÝ. Je to stres! Ale pššt, jinak jsem šťastná. Asi pojedu, ale... Jo, musím jet! Chci jet! Nebudu myslet na ale!
Mějte se krásně, jako já. A T A N C U J T E !
Tanec pro radost, radost pro tanec! Je výborný na psychiku, postavu, duši, nudu... Je lepší než sex?!;)

M.